reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

dzisiaj kolejny dzien orki na dzialce, ale wreszcie uporalam sie z trawnikiem... sciety, wyczesany i nawieziony:) mamcia bylam ze mna i ogarniala dadu (maruda do potegi, caly dzien od 11 oka nie zmrużył na dluzej niz 10 min a tak marudzil, chyba ze przy cycu lub na rekach) od poniedzialku czeka mnie kopanie krawężników, wykopywanie krzaczków i kwiatków potem ziemia i sianie tawki do tego malowane plotu i wypoczynku na koniec szorowanie domu od a do z, tylko niech mi moje nowe firaneczki przyjda:D:D:D
chałupa jest wyremontowana na wypasie ale od 2 lat nikt tam nic nie robil, wiec jest meeeega brudno ... plytki na tarasie z bezowych zrobily sie siwo czarne i bede szczoteczka zaiwaniac by to do ladu doprowadzic... mam nadzieje ze sie do nastepnej niedzieli wyrobie bo adamos ma urodziny i zaprosil kolezanki i kolegow:D oby tylko dadulec dal matce popracowac :)

a do tego jutro mamy chrzcino-urodziny :D wiec impreza sie szykuje:)
 
reklama
Witam

Aga to masz pracy od zarypania!
Udanej dzisiejszej imprezki;-)

My dziś jeszcze po buty chyba skoczymy. Znaczy na pewno do obuwniczego, bo kapcie muszę Mateuszowi kupić(kolejne w przedszkolu zajechane na maksa), ale czy uda się jeszcze do tego buty jakieś tanie dorwać? To się zobaczy. Poszukuję takich zwykłych czarnych bądź granatowych trampek na rzepy. Nie sądziłam, że zwykłe trampki mogą tyle kosztować!:no: Na Mateusza w ccc 50zł!!!!!!!!!:szok:

U nas w galerii jest taki sklep Ray buty i mam wrażenie, że ceny przyzwoite są, tak na pierwszy rzut oka.
 
Krolcia zobacz w Pantofelku na osiedlu Leśnym tam maja dużo butków dzieciecych w różnych cenach a ostatnio było -30%

Agnieszka a ty przypadkiem zbytnio nie szalejesz w końcu to dopiero 2 miesiące od porodu:angry: ale działeczka wypaśna sie szykuje. Pozdrowienia.
 
Byliśmy w chińskim centrum i lipa. Bez większego entuzjazmu podjechałam jeszcze do Deichmana i jakie moje zdziwienie! 24 zł za trampeczki! I gitara! Bo i tanio i w razie co gwarancja!:tak:
 
Byliśmy w chińskim centrum i lipa. Bez większego entuzjazmu podjechałam jeszcze do Deichmana i jakie moje zdziwienie! 24 zł za trampeczki! I gitara! Bo i tanio i w razie co gwarancja!:tak:


że się wtrącę;) - ja zawsze kupuję w Diechmanie bo nigdy nie ma problemów z rekalamacją - kiedyś zareklamowałam byty po ponad roku użytkowania- i wiecie co- oddali kasę ;) - teraz tylko w Deichmanie- nie dość, że ceny rozsądne, to buty NIE ŚMIERDZĄ - ja się naprawde dziwię tym ludziom co kupują w tych wszystkich sklepach z chińszyczą - ja tam wejśc nie jestem w stanie, bo tak mnie głowa zaczyna boleć od tego smrodu- a pomyślcie jakie to toksyczne być musi skoro tak jedzie...to samo tanie buty w CCC - marka LAsocki to wiadomo - ok, ale to całe Nelly Blue- masakra jakaś....


a odbiegając od tematu - zaliczyliśmy dziś w końcu grilla w myślęcinku- dosłownie - mam na myśli to pole do grillowania obok stoku - nie wiem czy trafiliśmy na wybrakowany egzemplarz, ale gdybym nie kupiła jednozrazowego grilla w lidlu - to nie byłoby pieczonych kiełbasek - brakowało tych całych kratek, ciekawe czy tak ktoś zaprojektował, czy już jakiś zaradny skombinował na swoją działeczkę - w sumie dwa kominki były już w połowie zdemontowane - Polak potrafii...

- ale w rezultacie było bardzo fajnie :) - tylko coś mało mnie słoneczko wzięło i nadal jak córka piekarza wyglądam :)
 
Ostatnia edycja:
Mój ulubiony temat buty ;-) dziecko w szał wpada na samo to słowo :-D
W Diechmanie jakoś nie mogę znaleźć dla siebie butów :zawstydzona/y: w CCC choć kupuje droższe to wiecznie trzeba reklamować tak jak w Syrenie... kilka dobrych lat temu kupiłam w Rayu nawet 3 pary jednego dnia bo fajne były i cena atrakcyjna.... nosiłam długo i nie śmierdziały ;-) dlatego jak spotkała w tym tygodniu taki sklep na swojej drodze koło kładki na wyżynach to oczywiście wyszłam z zakupem !
Co do sklepów chińskich to jeszcze nic tam dla siebie nie znalazłam :no:

Zapowiadają słoneczny tydzien, ale fajniutko !
 
Hejka
Słoneczny? Póki co tego nie widać.

Ja już poszłam w desperacji do tego chińczyka przy okazji zobaczyć jeszcze koszule. Wydałam już tyle kasy, żeby obu ubrać na to wesele, że masakra:baffled:. I koszule były, po 9 zł, po 10, śliczne, tylko rozmiarów brak. Przy okazji stwierdziłam, że jak jestem to zobaczę te trampki, no ale nie było.


Ja też wszystkie buty dla siebie i dla dzieci od lat kupuję w deichmanie, tylko jak zobaczyłam w ccc trampki za 50 zł:szok:, to sobie pomyślałam, że w D pewnie podobne ceny, a tu miłe zaskoczenie!:tak:
 
Aga zazdroszczę działeczki i tych prac ogrodowych, uwielbiammmmmmmmmm :-)
My już zaczęliśmy wizyty lekarzowo-badaniowe :-(
 
reklama
Helooo!

I po weekendzie...tak szybko zlecialo;/...jak zwykle "wypoczeta" wrocilam ;P...maly dostal popoludniu goraczki i tak cala noc.W sumie nic innego mu nie jest,rano o 5 dostal czopek,syrop mi sie skonczyl ale udalo mi sie go przekonac do czopa,zobacze do jutra jak sie nic nie zmieni to do lekarza...

Ja w D kupuje czesto buty bo maja duuuze rozmiary i zawsze cos tam znajde ;)

Wlasnie widzialam ze zapowiadaja super tydzien tylko pytanie czy sie sprawdzi ;)

Basenowo :D
 

Załączniki

  • 943462_495730860500104_1595447380_n.jpg
    943462_495730860500104_1595447380_n.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 29
  • 936925_495731823833341_2146553880_n.jpg
    936925_495731823833341_2146553880_n.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 30
Do góry