reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Olka cudna:)...noo jak sie patrzy to sie zachciewa takiego malenstwa;)

Szok z tymi nerkowcami;/

Noo pogoda troche lepsza,wazne ze cieplej...zakupy porobione,na torbach czekam na brata i smigam...opuszaczam was do poniedzialki...zycze milego;**
 
reklama
Kasia udanego wypadu!

Się właśnie nastałam żeby zrobić pysznego puszystego omleta dla młodego a ten wzgardził! skubaniec mały!:dry:

Widzicie tę wiadomość z prawej? Osierocić dwoje dzieci...i to w dzień matki...tragedia...:-(
 
Olka - malutka przesłodka:)

ja dzisiaj mam wielkie przygotowania na jutrzejszy dzien dziecka... mam nadzieje ze pogoda nam dopisze i prognozy deszczowe sie nie sprawdza :/
 
Witajcie....

Kasiulka pogoda Wam się zrobiła, udanego wypoczynku!!!

U nas załoga po procesji padła i spią :-)

Straszne z tą matką dwójki dzieci
[*]

Aga aż spojrzałam na kalendarz czy już jutro Dzień Dziecka ale na moim jednak w sobotę ;-)
 
Nie widziałam za dużo z burzy bo padłam jakoś dziwnie wczesnie :-)

Jakie macie plany na jutro? Słyszałam cos o Imprezie w Ostromecku i chyba tam pojedziemy.
 
Hejka;-)

Wszystkiego najlepszego dla dużych dzieciaczków, tych mniejszych, zupełnie malutkich i dla nienarodzonych jeszcze też!:-D;-)

Pogoda nie bardzo...zaraz przelecę meteorologa, żeby sprawdzic czy będzie padać i jeśli pogoda pozwoli, to chyba na Myślecinek ruszymy. Albo zoo albo dinozaury, zobaczymy.

A burza była ładna. Mateusz z zachwytem w oczach oglądał błyski! Nie grzmiało za mocno ale światła były piękne!

To kilka złapanych. Zwykłą cyfrówka tylko, ale i tak się cieszę, że się udało, bo to niezwykle ciężko kurde jest!:tak::-D
 

Załączniki

  • Kopia DSC02938.jpg
    Kopia DSC02938.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 23
  • Kopia DSC02892.jpg
    Kopia DSC02892.jpg
    4,8 KB · Wyświetleń: 24
  • Kopia DSC02911.jpg
    Kopia DSC02911.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 22
  • Kopia DSC02914.jpg
    Kopia DSC02914.jpg
    4,8 KB · Wyświetleń: 22
Iza hehe wiem wiem, ale patrzac na zapowiedzi pogodowe zdecydowalismy zrobic impre w piatek :) i udało sie... pogoda nam dopisal, popadalo przed ale jak zaczelismy to do wieczora slonko bez deszczu :)
DSC_0083.jpgDSC_0131.jpgDSC_0755.jpgDSC_0771.jpgDSC_0811.jpg

I ucieszylam sie baaaardzo, znalazlam fajna dzialeczke, we wtorek podpisuje umowe:) bede mogla wakacje spedzic z chlopcami na SWOJEJ działeczce:)
 

Załączniki

  • DSC_0083.jpg
    DSC_0083.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC_0131.jpg
    DSC_0131.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0755.jpg
    DSC_0755.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_0771.jpg
    DSC_0771.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0811.jpg
    DSC_0811.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Do góry