reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Dziękować!:tak:

Się jeszcze pochwalę skończonym sweterkiem. Zrobiony dla chorego:-( 4-o letniego chłopca. Marzy od dłuższego czasu o graniu w piłkę, jednak choroba póki co mu to uniemożliwia. Czeka go właśnie trzeci przeszczep kości.
 

Załączniki

  • Nikoś.jpg
    Nikoś.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Karola brawa wielkie!!!!!!!!!!!!

Ja po zebraniu,prawie dwie godz.ale to standard...jutro maja wycieczke,rano wyjazd i powrot po 16.
Mat juz spi,pobiegal troche i sie chyba zmeczyl hehe.
Byle do piatku i smigam na dziale:)

M jutro wraca,nie ma przelewu na koncie,wyplata 10 a jutro juz 16...brak slow;(
 
Hej!

Jak mnie te reklamy wkurzaja wrrr,gdzie nie wejdziesz zara atakuja,litosci!

Wiki rano pojechala,u babci "kawa" zaliczona,sprawy na dzisiaj zalatwione,obiad "gotowy" i teraz siadam przy coli i sie nie ruszam ;D.

Taaa Karola,bym dopadla tego prezesa to by mnie popamietał;/,nie patrzy ze ludzie maja oplaty,kredyty a sam ciagle wygrzewa dupe a to Egipt a to Majorca,nie mam slow...dobrze bylo ale patrzac od stycznia to coraz gorzej;(..nawet za delegacje im nie placi a nalezy sie diety 30zl dziennie...jestem tak wsciekla,wczoraj to wylam na zawolanie,jeszcze czekam na @...masakra!

Olka to nas ladnie trzyma;P...
 
Witamy witamy :-) Weronika Irena urodzona 12.05 o godz. 13.27, 2920 g i 53 cm długa. Do szpitala pojechaliśmy o 1 w nocy w sobotę ze skurczami co 3-5 minut, więc troszku się zmęczyłam patrząc na godzinę finału, no cóż chyba nie jestem stworzona do porodu siłami natury :-)ale najważniejsze, że jesteśmy już razem :-) Przeciągnęli nas w szpitalu bo najpierw moja hemoglobina była duuuużo poniżej normy więc dostawałam kroplówki a potem Weronika zbyt mało na wadze przybierała po tym pierwszym spadku. Ale już jesteśmy :-) Generalnie jak ktoś mi się pyta jak się czuję to mówię, że tak jakby mnie ktoś na tej porodówce pobił :-)Ale tęskniłam za Wami muszę wszystko nadrobić.
 
reklama
Do góry