reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Widzę, że niejedną osobę połechtałam tym pepsiakiem he he he:-D
To jeszcze pokuszę słodkościami:tak::-p

Kilka dni temu była..
Kopia%u00252520DSC02306.JPG a dziś jest Kopia%u00252520DSC02312.jpg :-)
 

Załączniki

  • Kopia%u00252520DSC02306.JPG
    Kopia%u00252520DSC02306.JPG
    44,4 KB · Wyświetleń: 24
  • Kopia%u00252520DSC02312.jpg
    Kopia%u00252520DSC02312.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 21
reklama
wow!!! kusicielka a ja tu biedna nie mam nic słodkiego do zjedzenia po słonym obiedzie:-(
:-) daj kawałeczek mniam :-)
 
Hej!

I pogoda na weekend oczywsice odpowiednia;(((...taaak mielismy jechac na dzialke no ale siedze i patrze w niebo i zara sie chyba porycze;((...jutro mnie nie ma ide na przyjecie,tym razem jako pomagajaca;)

Karola ale mi zapachnialo tymi borowkami;D i drozdzowka moja mmmm uwialbiac;D a tak w ogole nie ladnie szczuc,nie ladnie;PP

Olka litosci;P...w pon do szpitala juz??
 
Dziecię litości dla mamuśki :-) W poniedziałek idziemy i zobaczymy co z nami zrobią no chyba, że sytuacja się jakoś inaczej potoczy.
Żądam usunięcia zdjęć tych smakołyków !!! To grzech tak kusić :-) hi hi
Pogoda na działkę chyba nie bardzo faktycznie, zapowiadają, że to lepiej nie będzie !!
 
Olka ty szybko zjedz te smakołyki póki bezkarnie możesz. Życzę ci żeby poród sam się rozkręcił przed poniedziałkiem.
U nas też pogoda pokrzyżowała plany ale najważniejsze że nie jest zimno. A ja posadziłam sobie pomidorki i paprykę na balkonie i jeszcze mięte ale coś mi mięta klapnęła. Miłego wekendu
 
witam sie... doba mi sie kurczy z kazdym dniem ;) maly jest BOSKI cyca i spi a ja kozystam i latam wszedzie gdzie sie da i jak wychodze o 9-10 to wracam o 20 do domu :) towarzysko spelniona jestem:D
chrzest zalatwiony i kosciol i sala, zaproszonka zamowione , m, adas i ja okupieni zostal garniak dla malego (nie macie moze leptniego bialego garniturka na 68?)

słodkosci... uwielbiam:) dawno nic nie pieklam, czas odrobić straty:)
 
Witam
Kawa w ręku, bo oczy jak na zapałki. Mały nam się w nocy szlajał. W końcu m poddał się i wziął go do łóżka. Efekt taki, ze kręcił się i jęczał dopóki nie wykopał męża z wyra he he he. Mały skubaniec. M poszedł do starszaka, młodszy się rozjechał na całej połowie łóżka i wtedy dopiero spokojnie zasnął:-D

Olka jutro szpital czy coś się dzieje? Pewnie sprawdzą tylko czy wszystko w porządku, bo wywołują po 2 tygodniach od terminu z tego co kojarzę.
 
reklama
Do góry