reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

W jakich czasach nam przyszło żyć, że tacy młodzi ludzie zawał dostają.... u nas w klatce chłopak przed 30stką też miał zawał kilka lat temu :szok:

Dzis kolejny biegający dzień zakończony wieczornym zebraniem w kościele. Mam już cała listę dat zebrań, święceń i mszy obowiązkowych teraz trzeba zacząć kupować "przybory" :-)
 
reklama
O rany coraz młodszych dopada:no:. Mam nadzieję że chłopak z tego wyjdzie. Co do zdrowia i chorób to ja mam też od roku czarną serię, czego się nie tknę to mam chore i nawet nie wiedziałam o istnieniu takich schorzeń:crazy:
Izka współczuję zabrań , ja swoje odpękałam w zeszłym tygodniu i mam nadzieję że to na długi czas....
Co się dzieje z Madziarą JJ Sali i innymi starymi i nowymi mamami????
 
Dokladnie coraz mlodsze osoby...echh

Byłam w szpitalu,przelamalam sie,nienawidze od kiedy moja mam lezala(z ktorego juz nie wyszla:(((),chociaz 20 minut pogadalismy,mam nadzieje ze bedzie dobrze,humor dopisuje a to najwazniejsze,co sie jeszcze okazalo ze zostanie dziadkiem wiec musi sie wziac za siebie....

Malenstwo20 GRATULUJEMY!!!
 
Piękna dziś pogoda, a moje dziecko w domku zostało bo przeziębione :-( jutro ma iść na urodzinki do kręgielni ale wyjście pod znakiem zapytanie!

Wczoraj wpadł mi w ręce blog Kochamy Laurę nie mogłam się oderwać od czytania a łzy same leciały, Podziwiam tą kobietkę i nie rozumie ludzi którzy potrafią napisać matce że ma dziecko warzywko i lepiej aby przestano je leczyć a kase przeznaczyć na innych chorych :szok:
 
hej!

Iza,zdrowka dla Martynki!
Czytam tego bloga i tez łzy same lecą...

My dzisiaj na parapetowe do kuzyna,dzieci do szwagierki i tesciowej,dopiero wczoraj dzwonilam czy ich wezmą co by nie zapeszac,bo wiecie jak to u mnie jest jak cos zaplanuje to czesto nie zrealizuje;)

Milego weekendu!
Pozdrawiam!

Aga,jak samopoczucie???
 
Hej dziewczyny!
Do wiadomości wszystkich to żyje i Was podczytuje, ale nie mam sił na pisanie. Krótko mówiąc od jakiegoś czasu walcze z depresją i ogólnie jestem w dołku.

Kasiulka nie ma się co dziwić, że coraz młodsi padaja - stres niestety robi swoje.

Moje dzieci rosną. Tak pokrótce to Ewka już 3 gimnazjum i czekają nas w tym roku nerwy związane z testami i wyborem szkoły średniej.
Agata poszła do normalnego gimnazjum a popołudniami kontynuuje muzyczna więc zabiegana bardzo.
Monika nadal muzyczna i masa zajęc dodatkowych a Nikoś jako 5-latek poszedł do nowego przedszkola gdzie się szybko zaaklimatyzował i nawet zaczął jeśc - chociaż jeszcze miesiąc temu był z niego niejadek.

No to tak pokrótce
Dzięki za pamięć i życze wszystkim zdrówka - bo u nas już po pierwszym tygodniu września zaczęły się katary i kaszle.
 
Madzia zdrówka dla Was a dołki proszę zasypać ;-) wiem pogoda depresyjna i sama jestem jakaś nie swoja :no:

Trzeba chyba jakieś plotkowe spotkanko zrobić ?
 
reklama
Do góry