reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej laseczki...witam i nowe mamy:)

Melduje ze wrocilam,nie moge sie ogarnac od tego lenistwa,odsypiam druga noc po 10h,mam mega,mega,mega lenia,nie pamietam kiedy sie tak czulam;/.... ale to jeszcze nie koniec wczasowania;)...najpierw musze poczytac co tam podrukowalyscie....
 
reklama
Hej!

A Wy znowu gdzie???

Ja siedzialam caly weekend sama z dziecmi i dzisiaj tez;(,ciezko mi w tych murach i brakuje mi powietrza...M pracuje na dwie zmiany;/ do tego mam mega bol glowy,dzis troche lepiej ale ciezko bylo;/...a tu za chwile szkola sie zaczyna...
By mi sie przydal taki maly wypad,samej,chociaz na trzy dni;)...
Zaczynam szukac pracy tylko nie wiem od czego zaczac;/
 
Hej!

Ja siedze w domu,mielismy jechac na dzialke ale pogoda taka nijaka...ale moze weekend zalicze dzialkowo;)...a tak w sumie jak juz tu zjechalam to specjalnie nie chce mi sie znowu pakowac i wieczory juz takie zimne o rankach nie wspomne...

Iza,jak bede na miejscu to sie pisze na spotkanko:)

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry