reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Komu słonecznie temu słonecznie
:angry:. Ale na poprawę paskudnej pogody i złych humorów wybrałyśmy się z sisostrą do Fokusa i Pani w Douglasie nas wymalowała jak że wyglądałyśmy jak milion dolarów. A siorka mi sprawiła prezent na imieniny (co prawda jeszcze tydzień do nich ale co tam) Dior - Pudry - Diorskin Nude Sculpting powder makeup w Douglas.pl mówię wam cudo ale cena........:szok: A wogle zapomniałam Wam napisać że byłam z F u okulisty, oczywiście prywatnie, bo nie zdecydowałam się na koczowanie poranne na Gdańskiej i co się okazało -dziecko widzi doskonale, ba widział więcej niż ja w okularach:-D. Teraz mamy zgłosić się przed szkołą, to sobie myślę że jak pod koniec roku zarejestruje go na NFZ to akurat przed jego pójściem do szkoły przypadnie nasza kolejka:-)
 
Ostatnia edycja:
Iza,cieplo bylo ale slonce ja wypatrywalam juz od poludnia,wyszlo przed 19 sta a moj M sam pojechal na dzialke a my z rana dojedziemy wiec mam nadzieje ze jutro porawa pogody

Mucha,o poprosze namiary na tego okuliste...tez musze z malym isc a juz przeciagam to i przeciagam ale tak jak i Ty jak pomysle o tym koczowaniu na Gdanskiej to mi sie odechcewa..
 
Mucha,o poprosze namiary na tego okuliste...tez musze z malym isc a juz przeciagam to i przeciagam ale tak jak i Ty jak pomysle o tym koczowaniu na Gdanskiej to mi sie odechcewa..
Dr Lipkowska Optomed Gdańska Gabinet okulistyczny .Lek. med. Krystyna Lipkowska . , Bydgoszcz, Przyjazna 13, Lekarze - okuliści - stawiamnazdrowie.com.pl ma kobieta fajne podejście do dzieci. I wizyta w cenie umiarkowanej 70 zł.

Pozostaje się cieszyć, że człowiek się nie maluje ;-)
No pomyśl sobie o tych oszczędnościach:-D czasu i pieniędzy.
 
reklama
a ja dzisiaj sie pogodowo odchamilam ;) hehe caly dzien na spacerach i zabawie wrocilismy o 22 :D dziecie padlo jak po maratonie ... jutro basen :)

mucha uwielbiam diora co prawda rzadko sobie cos kupuje (wiadomo te ceny) bo moje tesciowka mi zawsze cos wysle :D ja sobie raz na pol roku perfum sprawiam :D

potrzebuje namiary na okuliste prywatnie co przyjmuje ze tak powiem natychmiast a i nie kasuje 200zł :D
 
Do góry