reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
opracowalam tez patent na tort w ksztalcie lalki barbi :D

Fajnie, miała kiedys Martyna taki :-)


Wrócilismy i dzis wszystkie mięsnie mnie bolą.... pokonałam lek, weszłam do kajaka, wspiełam się na sama góre scianki wsponaczkowej i poległam przy rurze ;-) ktora była tak wąska że jak kucałam czułam ją na plecach. Wkopana była w ziemi, odległość przeciskania się to 2 minuty czołgania w ciemnosci i do góre z zakretami, brrr.... potem tańce do rana, więc weekend udany bradzo! Teraz pranie i kolejne pakowanie :tak:
 
Mucha właśnie jakos tak ten "tor" się nazywał. Ogólnie była to intergracja firmowa - podzielili nas na 4 grupy i do dzieła, po męczarniach ;-) grilik i tańce do rana. Wyszalały się moje "młode" gnatki, hehehe.... Lubie taki wypoczynek!!!
Piękny dziś dzień na pranie, schnie szybciej nić można marzyć :tak:
 
Helołłłł!

Iza,fajny weekend:)...na sama mysle o tej rurze mam dreszcze;/

Burza fajna byla,ledwo co zanelam i slysze,mowie sen ale otwieram oczy a tu normalnie takie flesze szok...oczywiscie starsze dziecie u nas w lozku,bo sama sie boi,maly spal,nic go nie ruszalo,M biegal i okna zamykal bo tak dymalo ze szok a ja podziwialam widoki,hehe.

Wczoraj wizyta u laryngologa zaliczona,uszko juz lepiej,w sumie to Pani laryngolog mi nic ciekawego nie powiedziala czego bym nie wiedziala.Stwierdzila ze tez ma przerosniety trzeci migdal i juz zapisala mnie na wycinanie na nfz-rok 2014 pazdziernik,no comment...
Musze isc do alergologa,bo ten katar jego nie daje mi spokoju;(,moze tam sie dowiem czegos nowego.

A teraz Mat spi,juz ponad 2h,zara go budze bo do polnocy bedzie szalal a tak poza tym to nudy,nudy,nudy...wyjsc za bardzo nie moge bo on na anty do piatku takze co tu robic,hmm...

Wiecie,ze juz niedlugo wakacje:))))!!!! A my zakonczenie mamy w patek na 12.
 
reklama
Do góry