reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
hahah zdecydowanie nie za szybko:-) uwielbiam wolne piątki:tak: a jak do tego wypadają w weekend kiedy nie mam szkoły to już mega czad:-) noo ale później w poniedziałek jak wstaję do pacy to dramat:wściekła/y:
 
A noo,wyobrazam sobie;)...mi tez zawsze ciezko wstac po burzliwym weekendzie a musze tylko z Wiki do szkoly a jakbym musiala wstac do pracy,hmm:szok:...
 
hahah zdecydowanie nie za szybko:-) uwielbiam wolne piątki:tak: a jak do tego wypadają w weekend kiedy nie mam szkoły to już mega czad:-) noo ale później w poniedziałek jak wstaję do pacy to dramat:wściekła/y:

I ja mozna powiedziec ze mam "wolny piątek" Jutro Tymka D zawozi do szkoly wiec juz zaliczyłam kolezanke hehe a w sobote znowu uderzam do niej;)

Goska to zdrówko;))
 
Hahahah Iza no co Ty?!!? :) dla Alcatela też co nieco robimy:D a jakby nie patrzeć to ponoć u nas ludzie z Alcatela są:) ja tam dobrze historii naszej firmy nie znam:sorry2: ale nawet dzisiaj jak przegądałam monitor, który chcieliśmy zutyliizować (zajmuję się ochroną środowiska i generalnie pracuję w dziale jekości) to widziałam, że ma naklejkę jeszcze z alcatel-lucent:-D

kasiulka ja w prawie każy ponidziałek jak słyszę budzik to pierwsza myśl: ja jego jak ja bym chcała w domu siedzieć...:baffled:
 
reklama
mi brat wyslal wiec mam nadzieje ze szczesliwie :D

mi z takich "dziwnych" miejsc marzy sie Dubaj i Trynidad (tydzien emu tesciowa tam byla) zakochalam sie w tym miejscu po zdjeciach :D

ja latac lubie wiec nie problem ale finanse :/

a ja pracuje w domu i nie mam budzika :p i ale dziecie mnie budzi 5 razy w nocy wiec to gorsze od budzika o 6 :/
 
Do góry