reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

mucha a gdzie śmigacie do K? Ja jadę z dzieciakami i teściową 12 lutego na ferie....będziemy mieszkać tym razem w Zielonych Tarasach. Nie ma basenu :-( ale M. może pojedzie z nami albo dobije w środę wieczorem to sobie skoczymy do Parku Wodnego :) Bo to kawałek drogi ale mogę wejść z Radkiem (chyba) jeszcze dopytam pediatrę :baffled:. Zazwyczaj jeździmy do Olimpu - bliżej morza, basen ale tym razem za późno się 'wykluł' wyjazd i już są rezerwacje.


Aaaaa i za 7 dni za apartament (2 dorosłych+Fran+M. na kilka dni) płacę 600 zł :szok:, bo 1 doba gratis :).....no zobaczymy jak tam się będzie mieszkać .......
 
reklama
Aquarius albo Arka :-D. Z zielonych masz bliziutko do Aquariusa na basen i z Radkiem dasz radę.Super sauny są w cenie w Aquariusie jak kupisz basen to sauny masz. Basen jest jeden pływacki dwa jacuzzi i taki płytki dla dziciaków i basen z przeciwprądem i biczami. Z kolei w Arce jest basen ze słona wodą dla mnie bajka, ale sauny są dodatkowo płatne. I za parking trzeba płacić niestety i pokoje są droższe :eek:. Ja za pierwszym razem byłam w Arce sama z bąblami (I miał 6 miesięcy a F 2,5 roku) ludzie patrzyli jak na ufo na mnie załadowaną na maksa i z tymi bąkami:-D. Ale super było. W zeszłym roku byliśmy wszyscy. Teraz też jedziemy wszyscy na dwa tygodnie. A z jakiej strony rezerwujesz?

O Kasiulka zapomniałam Tobie odpowiedzieć. Ja nie przekracze 1400zł /14 dni. My zawsze bierzemy coś z tej stronki http://www.bog-mar.pl/
 
Ostatnia edycja:
No cena jest za apartament który mieści 4 dorosłe osoby. To twój biznes czy pojedzie tylko dwoje czy czworo osób. czy np 3 dorosłe i dwoje dzieciaków. Ja uważam że jest to rozsądna cena do standardu/terminu i położenia. Mnie zależy na tym żeby był spokój, blisko do morza i z basenem:tak:. U nas wyjazd wygląda tak: wstajemy jemy śniadanko i na spacer wzdłuż morza, wracamy jemy obiadek i na spacer wzdłuż morza, gofry lody na bulwarze i do domku spać. Co drugi dzień basen i sauna zamiast drugiego spacerku.
 
Mi tam nad morzem basen nie jest potrzebny..u mnie wyjazd wygląda tak...wstajemy ,sniadanko,plaza,na obiadek,ewentualnie znów plaza ...potem piwko w jakiejs knajpie spanie...my placimy 300 zł za dwójka dorosłych i Tymka,Kaja free za 4 doby w kwaterze prywatnej,mi tam luksusy nie sa potrzebne..wystarczy mi palza ....niestety ta babka juz zamkneła interes i juz tak tanio pewnie nie znajdziemy...szkoda prawda Kasiu??;(
 
Ostatnia edycja:
No Syla,szkoda,wielka szkoda;(...mi w lato tez baseny nie potrzebne ale jezeli chodzi o jezdzenie w okresie nie wakacyjnym to taki apartament i baseny jak najbardziej super:)))...i w sumie tak patrzac na oferty nie jest az tak droga liczac 700zl za tydzien;)(a 1400zl za dwa)...
 
Ja 700 to wydaje z dojazdem i z żarciem;P Bynajmniej teraz tyle wydalismy,choc liczac dwa wypady to wyszło 1400 ale co dwa razy bylismy to dwa....

Mucha chyba ze ty piszesz o zimie ze tylko spacerki?:)nie doczytałam i te lody mnie zmyliły;)...ja tam jak morze to tylko latem;)
 
Ostatnia edycja:
...ale się urlopowo zrobiło ;)

Iza
- nie chciałam dodawać - bo wiadomo- cena dla każdego jest względna- ale wg mnie Bieszczady to najdroższe góry :-(- co więcej tam jest bezludzie, a przez to brak konkurencji i ceny w i tak nielicznych karczmach itd są niebotyczne w porównaniu np do zakopca , a jedzenie niekoniecznie powala na kolana jak sie nie wie gdzie jeść - a byłaś w kotlinie kłodzkiej? - tam jest tanio i naprawdę tereny mało znane a warte zwiedzania- co więcej - blisko są już góry stołowe, teplice, ardspach- myślę że dla TWojego aparatu to będzie - brak słów- pozytywnych:-) ....chciałam wrzuciś linka do fot ale mi zżarło pół posta :( ....w każdym razie pisałam o tym - że polecam np okolice stronia śląskiego - noclegi od 60zł z pełnym wyżywieniem - atrakcji co niemira - dużo podziemnych - i co najważniejsze Blisko - bo najgorzej - jechać na wakacje i zmęczyć się drogą powrotną :( - a wierz mi- Bieszczady są baaaardzo daleko - jak dla mnie 400 km, a 700km to znaczna różnica;-) ...a propo wody - wybiera się ktos na termy ? http://www.termymaltanskie.com.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobrze, że piszesz Vikigus bo też bym się pchała w Bieszczady, a chcę jak najpiękniej i najbliżej, bo szkoda czasu na przejazdy ;)
a o termach nie słyszałam nawet, koniecznie musze się wybrać!
 
Do góry