reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

viki o termach też nie słyszałam.....a teraz już wiem. Dzięki.

mucha no wiem, że to koło aquariusa :tak:....w sumie mogłam też wziąć tam pokój ale jakoś tak wyszło :baffled: Basen oczywiście 'zwiedzimy'.
My też właśnie spacerek, obiadek, odsapka i drugi spacerek. Albo basenik :) Raz lub dwa na pobyt idziemy pod latarnię na rybkę do Rewińskiego....pyszności.....ale portfel 'wietrzy' taki rodzinny wypad więc zagladamy tam góra 2x :szok:
Ja rezerwowałam z Apartamenty w Ko
 
reklama
viki o termach też nie słyszałam.....a teraz już wiem. Dzięki.

mucha no wiem, że to koło aquariusa :tak:....w sumie mogłam też wziąć tam pokój ale jakoś tak wyszło :baffled: Basen oczywiście 'zwiedzimy'.
My też właśnie spacerek, obiadek, odsapka i drugi spacerek. Albo basenik :) Raz lub dwa na pobyt idziemy pod latarnię na rybkę do Rewińskiego....pyszności.....ale portfel 'wietrzy' taki rodzinny wypad więc zagladamy tam góra 2x :szok:
Ja rezerwowałam z Apartamenty w Ko

No najdroższe frytki na całym wybrzeżu jak mawia mój mąż. Malutka porcyjka po 5 zeta. No ale zaliczyć trzeba koniecznie, w końcu nie je się tam codziennie;-) a człowiekowi się coś od życia należy
 
Super:-):-):-)...dziekowac raz jeszcze;-) i czekam na dalsze etapy;P

Ale nudy dzisiaj,szok,juz zaliczylismy dwa razy spacer,nie dawno obiad a teraz siedze i ledwo glowe trzymam,chyba za duzo tlenu,haha...chcialam jechac do babci ale ona cos nie wyrazna i wole nie ryzykowac tym bardziej ze moje jeszcze takie w sumie kaszlace...siedze przed kompem i zajadam znowu chrupki bekonowe i zagryzam ogorkiem kiszonym;/ tak mam przed @...a tak w ogole to ostanio mi sie smaki zmienily,wczoraj z Sali zamawiamy rollo z salatka grecka i feta ale mowie przeciez ja nie lubie fety ale co tam i bylo mega dobre...rano sie budze i mowie ale bym se zjdala znowu fete i do biedry na zakupy i salatka z feta zrobiona:-D,ale przeciez ja fety nie lubie:baffled:;-)...

Ide cos porobic bo naprawde zara usne...wrrrrr!!!

Co ze spotkaniem???
 
Ostatnia edycja:
Kasia grecka sałatka jest z feta tylko;P


A ja dzisiaj konczyłam to rollo heheheh,i to zaraz po obfitym obiedzie...jestem przed okresem wiec tłumacze sie napadami jedzenia hehe
 
reklama
To się dziewczyny rozpisały.....fajnie!

Pani z "Jamy" napisała, że nocleg dla naszej rodziny ze śniadaniem wynosi 188zł w czerwcu a to jeszcze nie sezon :-)
Bieszczady wcale nie sa takie drogie i jak wszędzie są rózne ceny dostalam odpowiedz o noclegu dla naszej trójki za 70zł w pokoju z łazienką ale mi nie pasuje :zawstydzona/y: większość pisze o kwocie 90-110zł za pokoik 3osobowy w czerwcu. Rok temu Martyna łapała się jeszcze na połówkę a teraz już ja liczą w większości jako doroslaka buuuu.... Tak więc cały czas miejsce nie wybrane i szukam, choć od tego przeglądania juz troche poznałam te okolice ;-)
Jesli chodzi o kilometry to ja nie widze problemów a Martyna też zahartowana w jeździe bo ma za sobą wyprawe na Słowację gdzie ilość taka sama jak w Bieszczady tylko pewnie drogi lepsze :-D

Co z tego wszystkiego wyjdzie zobaczymy!
 
Do góry