reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Martyna od wtorku na wolnym i dostała sterydy do nosa. Lekarka w przychodni polciła nam własnie Immunotrofine, ale kogo pytam to nie zna tego suplementu, bo niby lek to nie jest.
Izka to jest suplement diety, teraz łatwo dostępny w aptekach, ja płaciłam 32 złote. Jestem na nie w stosunku do suplementów ale ten z polecenia podaje i u F skutkuje, zresztą lubie te ich produkty immunwash też jest super niby dla dzieci ale mój M namiętnie stosuje:-D
 
reklama
Iza,wycinal nam to lekarz chirurg-laryngolog,lezalysmy na oddziale dla doroslych,otolaryngologia,na przeciwko jest chirurgia dziecieca...a jeszcze kilka dni przed zabiegiem mialam rozmowe z ordynatorem oddzialy(tez laryngolog) i zapewnial mnie ze nie ma roznicy czy to wycinanie migdala u dziecka czy u doroslego wiec nie mialam sie nad czym zastanawiac wiedzac jaka jest nasza sytuacja...teraz chodze do Badenskiego.

Anka,pytaj i pisz jak najszybciej:),bys mi zycie uratowala:))),czekam na priv. W koncu sie odezwala po dwoch dniach moja kumpela co robilam u niej i niby ma mi jutro dac znac...no zobaczymy.
 
Izka to jest suplement diety, teraz łatwo dostępny w aptekach, ja płaciłam 32 złote. Jestem na nie w stosunku do suplementów ale ten z polecenia podaje i u F skutkuje,

Jestes pierwsza która zna to cudo, chyba się skusze i zapukie, bo już nie wiem co mam podawać Martynie!

Kaaasiulka trzymam kciuki aby wszystko dobrze się skończyło!!! Martynkowy mam nadzieje, też wróci do normalnych rozmiarów!

Odpoczełam po pracy i dostalam smaka na grochówkę, więc zaczęłam gotowanie o 22 godzinie i gotuje :-) pewnie skończe jutro.... napewno skończe jutro :tak:
 
U nas też choroba. AGata ma zapalenie oskrzeli, Monika wirus ale kaszle okropnie, mały wychodzi z kaszlu ale za to dzisiaj wymiotuje. Mnie boli gardło a mąz okropnie kaszle. Ewka powoli zaczyna smarkać. Jednym słowem szpital.

Jeśli chodzi o immunotrofine to mi sie ten syrop kojarzy ale u nas nie zdal egzaminu bo go miałam podawać jak mały był zdrowy a on po dwóch dniach i tak coś łapał i w końcu nic to nie dało.
 
Madzia zdrówka dla Was!!!! Poskudna pogoda, mogloby przymrozić i troche posypać białym puchem!!!

Ten syropek niby specjalnie na migdałki, może jak bardzo uwierzymy to zadziała ;-)
 
tutaj namiary an moja pazurkowa:) przedwczoraj mi odświeżała hehe

http://nk.pl/#profile/2454598/gallery#!q?album=8

Polecam:)


a ja dzisiaj zrobilam domowy pasztet - zniknal w 5 min :D tak wszystkim smakowal hehe


zdrowka chorowitkom życzę :)

ja dzisiaj do lekarza sie wybralam. zapalenie gardła mam wyleczyc potem udac sie na tysiace badan. 1. tarczyca(od lat sie bujam z powikszonymi platami, ale zabrać sie za to nie potrafiłam) , 2 . cukrzyca (podejrzenie) 3. leki i cwiczenia na kręgosłup (jak nie wyjdzie to rehabilitacja) i wizyta u dietetyka:/ normalnie jak hipochondryk ;/
 
Agnieszka zdrowie najważniejsze, więc nie zastanawiaj się tylko do lekarzy wybieraj, nie ma co czekać!!! Ja z moją tarczycą tez nie chodziłam, a potem jak się obraziła to nie miałam innego wyjścia i tylko wycięcie :zawstydzona/y: Z kręgoslupem tez walcze, kilka razy już na zabiegi chodziłam a ostatnim razem prawie zemdlałam, bo kręgi mi zaczęły cos uciskać :szok: starość nie radość mogę sobie powiedzieć, ale Ty jeszcze młoda!
 
reklama
czlowiek olewa do czasu :/ musze sie zabrac za to wszystko raz a pozadnie !! Iza polec gdzie mozna wykonac usg tarczycy ?? oczywiscie tanio i dobrze:p

4f6f603c90.jpg

a to ostatnie moje pazurki: b53c71730a.jpeg

24043e6e5d.jpg9bbe13579b.jpg
 
Do góry