reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

sali niestety taka jest nasza służba zdrowia, że skreślają starych lub poważnie chorych, my już to przerabialiśmy z naszym dziadkiem :/ ale życzę Wam dużo sił, a dziadkowi zdrowia!
Madzia Gratulacja i podziwiam motywacje!\
 
reklama
Sali a czy twój dziadek bierze jakieś leki przeciwbólowe? Bo np. ketonal może miec taki wpływ na mózg, że człowiek nie wie co robi. Moja babcia tak miała, z tym że ona jeszcze miała do tego Parkinsona.

Dzięki za gratulacje :D
 
Madzia mój dziadek bierze Tramal ale juz od kilku ładnych lat...ma 90 lat i do tej pory było ok ,od grudnia mu sie tak dzieje ale raz na miesiąc i tylko w nocy w dzien jest ok,no teraz wiadomo coraz gorzej bedzie:(Parkinsona tez ma.
 
Sali być może właśnie Tramal w powiązaniu z lekami na Parkinsona tak wpływa na dziadka. Jezeli możecie to spróbujcie odstawic Tramal i zobaczycie czy to coś zmieni. Moja Babcia nas nie poznawała, w środku nocy chciała uciekac z domu - no po prostu koszmar co sie działo. Ale to własnie przez leki p/bólowe. Potem nic nie pamiętała. Tez miała prawie 90 lat.
 
To kiedy spotkanko??

Madziara, chciałam Ci dzisiaj osobiście pogratulować spadku wagi (i pozazdrościć silnej woli), ale Was nie było, nununu :-). To już druga niedziela z rzędu kiedy Was nie ma w Bazylice;-)!
 
Ja nie wiem czy on caś bierze na parkinsona,ogólnie bierze całą garśc tabletek moim zdaniem nie potrzebnie;/,ale bierze je juz kupe lat w takiej ilości i tych samych a tak jak mówie dopiero od jakiegoś czasu ma takie napady i nie co noc,no niestety to starośc ;(
 
ja na spotkanie tak :)

moja babcia po morfinie nikogo niepoznawala i robiła"cuda" az mam ciary jak sobie przypomn.

Adas dzisiaj zaczal rehabilitacje i ryku co niemiara, mam nadzieje ze przywyknie :) bo jeszcze 2 tyg!!

Zapisalam adasia do przedszkola od przyszlego roku :) 3 piętra niżej :D
 
Aga gdzie macie rehabilitację? I jak na gajowej to o której? Bo Fran też dziś zaczął rehabilitację - my chodzimy na 8 rano do sali chyba 34.....
 
reklama
Arabella no fakt ostatnio akurat chodziliśmy do kapliczki na Gdańską a to dlatego, że męża w wekendy nie ma i jak wracał po 17-tej to tam przynajmniej zdążaliśmy, a że mały był chory to ciężko było dojśc do Bazyliki. Ale w najbliższa niedzielę już będziemy :D
 
Do góry