reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Aby przy świątecznym stole
nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność
życzy Kasia z Oliwką

choinka%20%20grafika.gif
 
U nas tez ok :-)...strasznie szybko minelo...

....totalne zmiany sie szykuja,przeprowadzamy sie,od 1 lutego,chyba,mam mieszane uczucia,poniewaz mieszkanko jest male ale zaleta tego ze bedziemy mieszkac sami bez ojca...ojciec temat rzeka,nie bede wam tu smucic...w skrocie wziac i zabic...ogolnie mam dosyc!!!

Maly dostal wysypki,typowa pokrzywka,pojawia sie,swedzi i nagle znika,od piatku,w sobote bylo najgorzej a dzisiaj tylko jedna kropka z rana i narazie cisza,podaje calcium i wit C,chcialam podejsc do lekarza,poczekam jeszcze do popoludni...
 
Witajcie po świętach - jak zwykle szybko minęły. U nas z przejedzenia nikt nie padł za to prawie wszyscy kaszląco-smarkający. Ewka dobrzeje a reszta sie rozkłada. Małemu wróciło z nawiązką przeziębienie - kaszle okropnie. Chyba za szybko mu odstawiłam inhalacje :(

Kaasiulka ja myślę, że to dobra decyzja. Nie ma jak mieszkać samemu, bez "kochanych" rodziców :D

Dziewczyny przy okazji mam pytanie. Poszukuje nart biegowych ok. 190 cm i butów rozmiar 39. Ma ktoś z Was może? A może wiecie czy jest w Bydgoszczy jakaś wypożyczalnia albo komis z takim sprzętem?
 
Cześć dziewczyny
Chciałabym się przyłączyć do Was. Od czasu do czasu coś tam mi się udało skrobnąć na poszczególnych wątkach, ale nic na stałe. teraz mam więcej czasu więc postaram się być na bieżąco. Co do nart biegówek to wiem że wypozyczalnia była na Śniadeckich koło rynku, zaraz obok dużego sklepu zoologicznego a czy jeszcze jest tego nie wiem. Trzeba popatrzec w Olimpi i Galerii Pomorskiej przy Fordońskiej też jest centrum narciarskie.
 
kasiuka - male ale swoje !! o najwazniejsze !!

Madziara - niestety nie pomoge.

Mucha - witaj :) widze ze młodszego synusia prawie równo 2 lata po pierwszym, super:) hehe szkoda ze nie ten sam dzien ;)
 
reklama
Do góry