reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam sie slonecznie :-):-):-)

A tu taka cisza....:szok:...sama ze soba nie mam zamiaru pisac,hmmm...
za oknem niby slonko ale wieje,brrrr :no:...piszta cos laski ;-)...
.....dobra,zbieram sie bo ide na szczepienie z Matim...
 
reklama
Hej!

Ja jestem ale jakby mnie nie było.....hihihi. W pracy "zaiwaniam", bo jutro mam urlop i się za pichcenie biorę. W weekend Franka urodzinki wyprawiamy. W sobotę dla dzieci i znajomych a niedziela to obiad i kawa dla dziadków. Także sporo paszczy do nakarmienia :-D.

Pozdrawiam.
 
Ja jak zwykle zabiegana. Na dodatek męża do piątku nie ma więc wszystko sama muszę ogarnąc.

Dzisiaj byłam u dentysty i miałam ząb wyrywany - uff ciężko było, ale przeżyłam.

Zaraz dziewczynki wracają, a potem bieg po Nikodema i na zajęcia - ciągle gdzieś pędzimy :D
 
Hello...Ależ tu cisza !!!
Ja tylko na chwilke ,u nas ogólnie ok...W poniedziałek mamy 7 rocznice ślubu i dzisiaj robimy mała imprezke;-)
Pozdrowionka
 
Witam po udanym weekendzie :-)

Sali Wszystkiego Naj.... Rocznicowego!!!!
My w latem obchodzilismy kryształową rocznice, kiedy to zleciało???

Nosicie juz zimowe kurtki, albo zakladacie pociechą?
 
Dzieki Iza,to dopiero jutro jeszcze wiele moze sie zdarzyc;/Tym bardziej że mąz mi własnie powiedzial ze jedzie do Poznania i bedzie pózno wiecfzorem albo na drugi dzień wrrr;/
Ja kurtke zimowa zakładam jak najpózniej ale wtedy cienki trekaw pod bo ja ciepła kobieta jestem,z dziecmi tak samo ...a poza tym dopiero lato sie skonczyło wiec bez przesadyzmu;)
A co będziemy ubierac jak minus 30 bedzie a ma byc;/;/
 
15 stopni to w południe a nie rano i wieczorem kiedy sie własnie najwięcej wychodzi, z rana juz nawet 4 stopnie byly jak do przedszkola córcia szła.
Coś wspominali już o przymrozkach, a moje siostry w ciepłych krajach balują :)
 
reklama
Hej! I znów choroby nas dręczyły :wściekła/y: Ja zaziębiona, kaszląca i smarkająca musiałam chodzić do pracy, bo jedna koleżanka ma dłuższe zwolnienie (operację miała) i drugiej nie miałam sumienia samej zostawiać z robotą, obie takie zasmarkane chodziłyśmy. A Oli w domu z Tomkiem siedziała - jakiś wirus żołądkowy albo co, w każdym razie biegunka i gorączka 40 stopni. Długo nie mogła wyjść z tego, bo skubana żadnych leków nie chciała łykać, jak jej wmusiłam smectę, to ją i tak zwróciła, tak jej nie smakowała. W końcu udało się nam znaleźć złoty środek - Oli nauczyła łykać się tabletki i jednyne co zaakceptowała to Nifuroksazyd w tabletkach, no i jak zaczęła łykać, to zaczęła się poprawa, ale pierwsze 5 dni, to był koszmar :confused2: Rety, żadne z moich starszych dzieci nie robiło takich cyrków przy łykaniu leków...

Sali, Ty chyba nie wychodzisz wcześnie rano z domu hehe, jak my wychodzimy do pracy o przedszkola o 7mej to jest już chłodno, więc ja ubieram Oliwce ciepłe ciuchy, zimowej kurtki jeszcze co prawda nie ubierałam, ale mam dla Oliwki taki jesienny 2 częściowy kombinezon (przeciwiatrowy i nieprzemakalny) i rano ubieram Oliwkce obie części, a w drodze powrotnej spodnie są w plecaku, a Oli wraca tylko w kurtce. Odkąd ubieram młodej tej kombinezon, to wreszcie się nie trzęsie rano w drodze do przedszkola. Teraz co prawda mieliśmy dłuższą przerwę na chorobę, ale przed chorobą już było zimno o tej 7mej. A w najbliższych dniach ma się zrobić naprawdę zimno :shocked2:

A tak w ogóle wszystkiego naj Sali z okazji rocznicy ślubu!

1261324clkqf71yk0.gif


My za 11 dni będziemy obchodzić 11tą :shocked2:
 
Do góry