reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

reklama
hejka:)
u mnie Zuzia tez je mniej. Jak jadła po 150 ml nieraz do 170ml a wieczorem 190ml co 4h w dzień a to 190 było o 20tej i do 4-5 wystarczało to teraz tez je co 4h ale w dzien max po 100ml do 110 a na noc 150ml. w sumie lepiej bo taki pulpet sie zrobiła i sadze ze za duzo jadła chociaz waga 6780 do wzrostu 63-64cm jest ok to wałeczki ma:) teraz widze ze wałeczki znikaja bo zuzia duzo nózkami biega w powietrzu i raczkami macha na zabawki:)
Pod koniec lipca jak skończy 4 miesiace to zaczne na noc dawac jej kleik ryżowy albo kukurydziany do mleczka żeby ładnie spała chyba ze nadal mleczko samo o 20tej bedzie wystarczało do 4-5 to nie bede dawała tylko poczekam na odpowiedni momet ( nie chce jej przekarmic i zeby była taka gruba bo to pózniej cięzko:)
 
hejka:)
masakra dziewczyny...Zuzia nie chce jeść wcale tego mleka bebilon pepti :angry: jak juz jest na maxa głodna i nie ma wyjścia to trochę zje ale w trakcie wypluwa smoczek, wygina się i płacze. chyba muszę zmienić mleko... ale na jakie?
Sadze ze nie ma alergi na białko mleka krowiego , te problemy skórne czyli wysypka to teraz tez sie pojawiaja jak sie spoci ..przewaznie na czole i skroniach ale jak posmaruje cienko sudokremem to zanika .. co robic?
 
Moja też tak reagowała, pluła dalej niż widziała i darła się w niebogłosy... stwierdziłam, że nie będę katować ani dziecka ani siebie i wróciłam do Nan Active 1. Dopóki nie boli brzuszek nie będę kombinować. Obecnie od 2 tygodni zagęszczam mleczko, bo Gaja zaczęła bardzo ulewać (nawet po 3 godzinach od posiłku potrafiła zwrócić część pokarmu).
 
ja dzis sprobuje dac troszke kaszki do mleczka na ostatni wieczorny posilek i zobacze jak Danielek zareaguje na kaszke jak bedzie ok to codziennie wieczorkiem bede mu tak dawac bo w ciagu nocy potrafi zjadac teraz 3 flachy jedna o 12 pozniej o 3 i pozniej miedzy 5 a 6 .
 
moja Iza pije bebilon pepti, poniewaz ma skazę białkową, ale to mleczko jej smakuje :) na początku był bebilon nenatal, później zwykły bebilon 1, a problemów z przeżuceniem się na ten pepti żadnych nie było. zjada zazwyczaj po 150-170 ml 4 razy dziennie, do tego przecier jarzynowy i jakieś owoce, np. jabłuszko lub soczek przecierowy z marchwii i jabłka oraz herbatka koperkowa z bobovity. A jak są upały to soczki jabłkowe lub jabłkowo winogronowe :) i od czasu do czasu zamiast jednej porcji mleczka to kaszka bananowa też z bobovity, bo mała ją uwielbia:-D, przez pierwsze 3 miesiące przybrała na wadze 2600g, a obecnie nie była jeszcze ważona- czekamy do szczepienia :):-)
 
reklama
moja Iza pije bebilon pepti, poniewaz ma skazę białkową, ale to mleczko jej smakuje :) na początku był bebilon nenatal, później zwykły bebilon 1, a problemów z przeżuceniem się na ten pepti żadnych nie było. zjada zazwyczaj po 150-170 ml 4 razy dziennie, do tego przecier jarzynowy i jakieś owoce, np. jabłuszko lub soczek przecierowy z marchwii i jabłka oraz herbatka koperkowa z bobovity. A jak są upały to soczki jabłkowe lub jabłkowo winogronowe :) i od czasu do czasu zamiast jednej porcji mleczka to kaszka bananowa też z bobovity, bo mała ją uwielbia:-D, przez pierwsze 3 miesiące przybrała na wadze 2600g, a obecnie nie była jeszcze ważona- czekamy do szczepienia :):-)
A Twoja niunia kiedy się urodziła? i kiedy zaczęłaś wprowadzać nowe produkty?
 
Do góry