reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

Dzięki za podpowiedź. Moja mała też miała wysypkę, na początku na całej buźce, potem została tylko na uszkach, ale wyleczyłam to kremem z Emolium, tylko na uszach została taka bardzo sucha skóra, i uszka lekko jej się "nadrywają". Ja też jak byłam mała miała skazę białkową i właśnie w taki sposób mi się to objawiało... Zobaczymy co powie pediatra. Jestem dobrej myśli, najważniejsze, że Gaja nie cierpi, nic ją nie boli i poza lekko męczącym katarkiem jest w porządku.
 
reklama
Bluebell- mam do Ciebie pytanko, bo z tego co pamiętam to podwałaś synkowi Dicoflor i chciałabym sie dowiedzieć jakie są efekty?? Bo moja córcia piła lacido baby ale on ma waniliowy smak i chyba jej się znudził bo bardzo się buntuje przy podawaniu:-(
 
Martulka i dalej podaje.Pediatra powiedzilala ze nawet do pol roku mozna codziennie.A efekty?--- rewelka:tak:
Podaje mu raz dziennie-rozlupuje kapsulke i wlewam do mleczka.Smaku nie ma zadnego wiec z pewnoscia Twoje Bejbe sie nie pokapuje:tak:
 
Witam:-)
Mam takie małe pytanko , nasz synek ma 14 dni i wczoraj przez cały dzień przespał może w sumie 2 godziny. Upominał się tylko głośniej o butelkę, zjadł 10-15 ni. spał , otwiera oczka i leży . Wieczorem to około 3,5 -4 h nie spał nonstop :szok: Czy to jest w miare normalne , ?? Nie płacze , że go coś boli , kupka w normie, temperatury niema . Moze wasze dzieci też miały coś podobnego, to będę spokojniejsza. Poprostu niewiem czy to jest normalne czy to powód do zmartwień :confused2:
Z góry dzęki za odpowiedż i pozdrowionka
 
kopytt91 synek bedzie juz coraz mniej spal,najwazniejsze ze upmina sie o jedzenie,wg nie ma sie o co marwic ale zawsze lepiej zapytac pediatre
Moj Alex spal non stop po przyjsciu ze szpitala a teraz ucina sobie tylko w dzien krociutkie dzrzemki a zasypia o 22.30 (rowniotko z zegarkiem w reku)
 
bluebell Dzieki za odpowiedź , zawsze będę spokojniejsza przez weekend . W nastepnym tyg. mamy wizyte u lekarza, ale teraz będe napewno spała lepiej.
Dzieki jeszcze raz i pozdraiwam:-)
 
reklama
Do góry