reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

reklama
MAX WYPOSAŻ. krzesełko do karmienia SUPER CENA!! (751123509) - Aukcje internetowe Allegro
Dokładnie takie i biorę je najbardziej w pozycji półleżącej i gitarra :-)
spoko czyli pewnie taka 3 stopniowa regulacje oparcia...

ech poczekam na wielmoznego malzonka jak wroci i kupimy jej...

a na marginesie tak siedze i mysle to jakie te nasze dzieciaki juz duze...dopiero w ciazy chodzilysmy...z zapartym tchem czekalysmy na kolejne urodzenia... a tu juz po 6 miesiecy maja...i juz takie samodzielne sie robia.
 
A nim się obejrzymy będą wołały mama daj złotówkę( albo euro) na czekoladowego papierosa!!!!! To był u mnie hit zeszłego tygodnia:szok::szok::szok:
 
Hejka:)
My na bebilon 2 już 2tygodnie temu przeszliśmy bo pediatra zalecił z tego względu że Zuzia tylko 3razy w ciągu doby je mleko:)
 
Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy byłam i baaardzo tęskniłam za małą:-( Mąż się Nią opiekował i w sumie byłoby wszystko O.K. tylko nie chciała jeść :-(
W nocy zjadła 120 mleka o 2:30 a potem mąż Jej chciał dać butlę ok.8 nie chciała, ok. 9 wcisnął w Nią 60 ml :szok: Czy Ona nie powinna być głodna po tylu godzinach?
12:30 zjadła 80 ml
16:00 zjadła 100 ml
a jak wróciłam z pracy ok. 19:30 to zjadła mi 130 ml wprawdzie zmieniłam Jej na zmoczek 3+ więc może dlatego więcej zjada i przed snem o 21:15 100 ml. W nocy wstanie raz więc ogólnie mało zjadła i jeszcze przestawiła sobie spanie bo usnęła od 17 do 19 i na noc dopiero poszła o 21:30 a zawsze 20 to już padała.

Ogólnie do dup.... Kurcze, mam cichą nadzieję, że zmiana tego smoczka podziała i Tosia będzie wiecej jadła. Ale ogólnie Tosia może nie jeść - wogóle się nie dopomina o jedzenie. i co tu z nią zrobić? Może są jakieś preparaty na wzmożenie apetytu? Do lekarza idę dopiero w listopadzie chyba, że tak dalej mało będzie jadłą to pójdę wcześniej bo się zamartwię.
No;-) troszkę mi lżej jak się wyżaliłam.
 
reklama
Dzieczyny poradzcie i mnie cosik. My od tygodnia bez cyca jestemy a moja Tolka jest antybutelkowa zupelnie i przez to tez malo mleka pije, wiekszosc rzeczy łyżeczką musze dawac, taki mamy plan dnia:
6- 50-100ml mleka zależy od dnia,
9:30 – 150ml kaszki mleczno ryżowej z połową słoiczka owoców,
13 – 150 ml zupki z łyżeczką kaszki glutenowej,
16:30 – 150ml kaszki sinlac z połową słoiczka owoców,
20 – 50ml mleka z kleikiem,
w nocy 120-150ml mleka.
W ciągu doby wypija ok. 100ml innych płynów.
Ona zwsze niejadek byla. Prosze porównajcie to ze swoimi jadłospisami, ja wiem ze każde dziecko inne ale moze cos doradzicie? Czy nie za mało mleka? Dodam ze daje jej mleko natepne Bebilon2.

 
Do góry