reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

reklama
My mamy wszystkie smoki z TT i nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek się zassały. Do mleka mamy 2 do kaszki na noc 3 bo taka rzadsza jest a do gęstszej kaszki smoczek do kaszek
 
Pani dr wkońcu zadaowolona...

Kazala dawac jej wszystko (warzywa, miesko, owoce, kaszki, gluten, wode, czasami soczki a najlepiej kompocik) a nie czytac duperele...

Stwierdzila ze im si ewiecej czlowiek tzesie tym wiecej wmawia dziecku dolegliwosci

I ku mojemu zdziwieniu jest cholerna przeciwniczka słoików a jest kolo 40 lat...

I przedewszystki kazala nie czytac internetu tylko dzwonic do niej jak cos mnie niepokoi...

A pytalam sie o te nieszczesne kupy i powiedziala ze to normalne przy rozszerzaniu diety i ze kazda nowowsc = zielone kupy przez jakis czas
 
no ja idę zaraz znowu na kontrole po katarze i zapaleniu gardła i pewnie powie ze już wszystko ok bo Zuzia moim zdaniem zdrowiutka. Teraz śpi ale jak się obudzi to idę i ma deszcz w tym czasie nie padać!!!
Zuzi pediatra powiedziała żeby z żółtkiem się wstrzymać do 9 miesiąca i w sumie nie wiem dlaczego i dzisiaj zapytam się jeszcze raz.
Troche ostatnio marudziła bo przytyła przez miesiąc 300g ale dobrze wyglada to nie kazała robić żadnych dodatkowych badań .
 
2-3g na 100ml pokarmu/mleka
Ja robie tak---po kapieli podaje malemu mleko z manna.Gotuje ok 200m wody i jak wrze wrzucam plaska lyzeczke manki po czym gotuje ok 5min.Potem do tego mleko i smacznego!

Zaczynam wprowadzać też gluten i mam pytanie: piszą w necie, że te 2-3 g (pół łyżeczki) to dziennie przez dwa miesiące a Ty podajesz podwójną porcję? Czy ja źle to rozumię? :eek:
 
Ostatnia edycja:
Zaczynam wprowadzać też gluten i mam pytanie: piszą w necie, że te 2-3 g (pół łyżeczki) to dziennie przez dwa miesiące a Ty podajesz podwójną porcję? Czy ja źle to rozumię? :eek:

wczoraj dr powiedziala tak "płaska łyzeczka na kazde 100ml"
.
pozatym od 2010 ma sie zmienic bo dr byla na jakims tam szkoleniu zywieniowym i maja wprowadzic ze gluten podawac sie bedzie od 5 miesiaca a po skonczonym 4. Chodzi oczywiscie o maluchy butelkowe...
 
Mnie zasysał się tak smoczek lovi ,to powiększyłam odpowietrzacz.......wsadzająć w niego palucha:-D:szok::-D:szok:,potrzeba matką wynalazków:tak::tak::tak:

Wsadziłam wykałaczkę i delikatnie przepchałam - pomogło i już się nie zasysa. Dzięki za pomysł. :-)

Madzia_Singh pisze:
wczoraj dr powiedziala tak "płaska łyzeczka na kazde 100ml"
.
pozatym od 2010 ma sie zmienic bo dr byla na jakims tam szkoleniu zywieniowym i maja wprowadzic ze gluten podawac sie bedzie od 5 miesiaca a po skonczonym 4. Chodzi oczywiscie o maluchy butelkowe...

Dzięki. Czyli płaska łyżeczka dziennie a nie pół? Sprzeczne informację są w necie.
 
reklama
Do góry