reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

sluchajcie
zalamalam sie bo mala ma bole brzucha po kaszkach bobowita i nim bączek pojdzie to sie meczy
obserwowalam ja i po mleku z kleikiem kukurydzianym nic jej nie jest nawet po kaszce hipp i bebilon ok a po tej ze tak powiem zdycha...
czy ktoras z was tez tak ma??
 
reklama
My też jedziemy na bobvicie i nic.....zauważyłam za to że najlepiej zagęszcza mleko malinowa:-):-)

Mam za to ogromniasty problem mała je tylko 100-w porywach do 120 co 3-4 godziny brak gorączki i o 9 będę próbowała z łyżeczką wczoraj nie przeszła...... pije ładnie 120 soku i 100 herbatki.Martwić się zaczynam bo to 4 dzień postu!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja daje Zuzi kaszki Nestle ulubiona to malinowa i bananowa. Bobovita jakoś jej nie podchodzi a po kaszce na dobry sen bananowej niezły paw był... Dla mnie te kaszki trudno się rozpuszczają i są grudki.
Dałam Zuzi tez kaszkę bebilonu ryżowo kukurydziana te próbki co sa przy mleku i masakra za pierwszym razem była wysypana to było tak z miesiąc temu i wczoraj jej znowu dałam na sprawdzenie i po zjedzeniu ze smakiem łyzeczka za tak godzinke była cała w wysypce czerwonej...masakra tam jest kukurydza i sąsze że na kukurydze jest uczulona bo mleko bebilon 2 jej nic nie robi kleik ryzowy tez nic a wiec pozostaje kukurydza albo jakis inny składnik.
Do wieczornej kaszki dodaje 2 łyzeczki owsianki sliwkowej nestle na zdrowy brzuszek i tez jest ok . Zjada ze smakiem i od 20tej spi teraz do 6 rano:) budzi sie na jedzenie ale zje np dzisiaj najwyzej 110ml mleczka i dopiero po 9tej je znowu:)
Co do zupek bobovity to jej smakuja ale najbardziej preferuje hippa:-D
 
hejka:)

My tez bobovita głownie-kaszki,obiadki,deserki:tak:,starszy moj synek dwulatek prawie tez wcina kaszki Bobovity:tak: ja Oliverovi dosypuje tylko do butelki 2-3 miarki kaszki,na gesto łyżeczka jeszcze nie próbowalam
 
reklama
Do góry