reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

Gosha--czytalam ze karmisz beb.pepti---ja od wczoraj tez.Maly absolutnie sie nie zorientowal ze je cos nowego i z usmiechem zdoil 125ml:-p choc slyszalalm ze to mleko niedobre.Ale pytanie mam do Ciebie jak Twoja niuniua reaguje---jak kupka i takie tam,napisz jak cos zaobserwowalas:sorry:
 
reklama
Gosha--czytalam ze karmisz beb.pepti---ja od wczoraj tez.Maly absolutnie sie nie zorientowal ze je cos nowego i z usmiechem zdoil 125ml:-p choc slyszalalm ze to mleko niedobre.Ale pytanie mam do Ciebie jak Twoja niuniua reaguje---jak kupka i takie tam,napisz jak cos zaobserwowalas:sorry:
Wydaje mi się, że jest gorzej niż na Nanie. Przynajmniej z zapachami...:confused2: Kupsko jest zielone, wodniste i z żółtymi grudkami, raz dziennie maksymalnie i niemiłosiernie śmierdzi. Masz szczęście, że Alex się nie zorientował, ja muszę kombinować (mieszam z nanem bo inaczej pluje tym maksymalnie). Zauważyłam też, że bebilonu je mniej, chyba właśnie dlatego, że jej nie smakuje. Bo jak jej dam Nan to chce dokładkę, a jak bebilon to nawet całej butli nie wypije.
 
gosha, bluebell mój maluch też jest na Bebilonie pepti i też robi zielone i śmierdzące kupy, ale pediatra powiedziała że przy alergii tak może być. A robi kupska co dwa dni, ale tak po pachy hihi
 
Bluebell, Asia100, ja zastanawiam się nad całkowitym odstawieniem bebilonu. Od czasu jak zaczęłam go małej podawać pojawiły się problemy z kupką i brzuszkiem, może nie mocne, ale wcześniej ich nie było. A z ewentualną wysypką poradzi sobie emolient (przetestowane). Moją decyzję skonsultuję jeszcze z pediatrą i wtedy zobaczę. Nosek tez juz wyleczony i to bez pomocy mleka, bo juz przed jego podaniem było o niebo lepiej i prawie w 100% juz przeszło. Dlatego zastanawiam się czy warto katowac dziecko tym świństwem, dodam, że wczoraj jak podałam sam bebilon, bez dodatku nana, to Gaja tak sie darła, że nie szło jej nakarmić, a potem bolał ją brzuszek. Może ona sama wie co dla niej lepsze i nie bez powodu płacze i pluje tym mleczkiem:confused2:
 
ja mam takie pytanie ile razy zmienialyscie mleko za nim doszlyscie do tego wlasciwego bo ja na poczatku karmilam Danielka nanem bylo ok ale mieszkam w londynie i nie dostalam tego mleczka w dzien kiedy sie skonczylo wiec kupilam mleko angielskie sma gold bylam z niego zadowolona ale ze wzgledu na moj staly wyjazd do polski postanowilam powoli przestawiac malego na polskie mleko kupilam bebilon a pozniej aptamil tutejszy odpowiednik bebilonu no i zaczely sie problemy maly wymiotuje w nocy ma wyspypke i nie moze zrobic kupki ide z nim do lekarza sprawdzic czy to rzeczywiscie wina mleka kupilam mu nan i poprosilam zeby zamowili mi wiecej zobaczymy jak bedzie kurde myslicie ze dobrze robie wracajac do nanu?? czy zaszkodze malemu?? pozdrawiam
 
witam butelki :-) NAN1 stoi w szafce i czeka na swoją kolej i butla idzie w ruch, bo Kajtuś na cycu spadł na wadze. Odzyskujemy pokarm, ale bezwzględnie musimy się dokarmiać, także dołączam i do tego wątku :tak:
 
witaj Kamile!!!
Sylwia u nas bylo tak:
1.bebilon w szpitalu--3dni
2.humana juz w domku--ok tygodnia
3.bebilon ha-ok miesiaca (bo ktos mi nagadal ze humana jest gorsza)
4.bebiko--ok 2tyg po czym wysypka,wiec
5.bebilon pepti

nigdy tez nie mieszalam mlek tylko od razu zmienialam,bylo ok.Na beb.pepti jakos od 4dno jestesmy i wysypka po bebiko znika powoli i juz tak chyba zostanie:tak:
 
reklama
Do góry