reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

kasiu wyprobowalam smoczki z tommee tippee 3+ i 6+ z zageszczaczem ale nadal sie zapychaja musisz co jakis czas dmuchac w dziurke czekac jak zejdzie powietrze i wtedy bedzie mleko lecialo pozdrawiam
 
reklama
Moja Gaja od dzisiaj jest na bebilonie pepti... pierwsza dawka za nami, o zgrozo jak się krzywiła!!!:confused2: poprostu masakra, przed chwilą tak wyła, ża tatuś nie mógł jej uspokoić i musiałam wkroczyć do akcji, po czym podałam 30 ml starego mleczka i właśnie próbuję ją uśpić...ale ona dzielnie walczy:confused2: powiedzcie mi jak Wasze dzieciaczki reagują na bebilon pepti? jest bardziej, a może mniej kaloryczny?
 
Moja Gaja od dzisiaj jest na bebilonie pepti... pierwsza dawka za nami, o zgrozo jak się krzywiła!!!:confused2: poprostu masakra, przed chwilą tak wyła, ża tatuś nie mógł jej uspokoić i musiałam wkroczyć do akcji, po czym podałam 30 ml starego mleczka i właśnie próbuję ją uśpić...ale ona dzielnie walczy:confused2: powiedzcie mi jak Wasze dzieciaczki reagują na bebilon pepti? jest bardziej, a może mniej kaloryczny?

Ja karmię piersią ale jak jest potrzeba bo mnie dziecię obje to podaję właśnie butelkę z tym paskudztwem,Konstancja je dobrze choć nie jest szczęśliwa:eek::eek::eek:, kaloryczność porównaj po prostu składy na opakowaniach...i będziesz wiedziała wszystko.I nie odnoszę wrażenia żeby po tym mleku była bardziej syta niż po moim bo przerwa w nocnym karmieniu jest podobna.
 
Moja Gaja od dzisiaj jest na bebilonie pepti... pierwsza dawka za nami, o zgrozo jak się krzywiła!!!:confused2: poprostu masakra, przed chwilą tak wyła, ża tatuś nie mógł jej uspokoić i musiałam wkroczyć do akcji, po czym podałam 30 ml starego mleczka i właśnie próbuję ją uśpić...ale ona dzielnie walczy:confused2: powiedzcie mi jak Wasze dzieciaczki reagują na bebilon pepti? jest bardziej, a może mniej kaloryczny?

Bebilon pepti jest niesmaczny,dlatego malutka nie chce pić znając smak twojego mleczka.Moja córa prze miesiąc nie wzięła tego mleka do ust(1,5roczną odstawiłam od piersi i dosła wlaśnie bebilon pepti).Ale się przyzwyczaiła i teraz jeszcze potrafi je wypijać(6lat).Jedyna pociecha ,że jest o wiele smaczniejsze od nutramigenu.
 
dotmar3 i adusia3 dzięki za odpowiedzi, druga dawka przyjęta była z ciut większa chęcią. Chociaż chęć to za dużo powiedziane... z mniejszym marudzeniem :sorry: Więc liczę na to, że z każdą kolejną porcją będzie lepiej.
 
Szczerze mówiąc sama się zastanawiam:tak:.Z dzieciństwa pamiętam była pyszna;-),tylko,że teraz nie wiem od kiedy można ją podawać?Chyba od początku,bo pamiętam w kuchni mlecznej w szpitalu przygotowywałyśmy porcje po 30ml:szok:,więc chyba dla maluszków.(Było to 9lat temu:sorry:)
 
reklama
Ja, co prawda, dokarmiam tylko raz butelką na noc, ale tutaj i położna i pediatra zwaracali mi uwagę, żeby mleko nie miało dodatku cukru. Dziecku napewno lepiej smakuje, ale potem różne problemy mogą z tego być np. z zębami.
 
Do góry