reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Butelkowe maluszki

reklama
Ale wiecie co w szpitalu i po urodzeniu i potem tE maluszki w najgorszym stanie nagrzewane itp lub bez rodziców 24/24 miały butelkę mleka robiona a potem wielokrotnie były z niej karmione bo dużo w nich było ok 200ml i butle stały w tych albo inkubatorkach w cieple albo na łóżeczkach do wożenia małych tez w cieple lub n salach na szafkach pewna jestem na 100% bo co innego ma człowiek robić jak nie obserwować co za szyba.

Masz Aniu racje. Jak Martna była na patologii noworodka robili dokładnie tak jak piszesz... :shocked2:

Dziewczyny ostatnio zmieniłam mojemu Synkowi smoczek z 1 na 2 i tylko sie wkurw.... :wściekła/y:
Bo nie wiem czemu ale jest zupełnie odwrotnie niż u Was czyli teraz dopiero to karmienie trwa długo, nawet pół godziny potrafi jeść tym smokiem 2 i zmeczony przy tym strasznie :eek:

Moja mała też przy zmianie smoczka przez pierwsze karmienia je strasznie długo. Może dlatego, ze szybko leci i się dławi, więc stara się jeść ostrożniej, żeby tego uniknąć?? :sorry:
 
Witam :):) dziewczyny mam pytanie. Chcę zacząć moją Tośkę na noc karmić butlą. Dotychczas mala budzila sie 2 razy w nocy, a od jakiegos czasu budzi mnie co 2 godziny (ok. 6 razy) wiec mysle ze sie piersią najada. Poradźcie mi jakie mleko jest najlepsze. Pierwszej córze nie dawałam w ogóle modyfikowanego bo pierś jej wystarczała więc nie mam kompletnie doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie
 
Witam :):) dziewczyny mam pytanie. Chcę zacząć moją Tośkę na noc karmić butlą. Dotychczas mala budzila sie 2 razy w nocy, a od jakiegos czasu budzi mnie co 2 godziny (ok. 6 razy) wiec mysle ze sie piersią najada. Poradźcie mi jakie mleko jest najlepsze. Pierwszej córze nie dawałam w ogóle modyfikowanego bo pierś jej wystarczała więc nie mam kompletnie doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie

a skad takie przypuszczenie,że mała sie nie najada,spada na wadze?
 
chyba płowa mam teraz narzeka na częstsze karmienia nocne więc jeśli na wadze dobrze przybiera to nie ma powodu do paniki a jak zaczniesz dokarmiać butlą stracisz swoje mleko a i nie ma pewności 100% że nie będzie jeść w nocy.
a mleko jakie to zależy jeśli nie było alergii nigdy w rodzinie to łatwiej jśli jakas jest to bez lekarza samemu nie polecam kupować.
 
Ja tam znawcą nie jestem ale jak mojej dawałam na noc kleik to efekt był odwrotny do zamierzonego całą noc sie wierciła .Pediatra mi powiedział ,że w takim razie lepiej jej w dzień oprócz słoika dac kleik (bo jest przeciwniczką kaszek) np. na śniadanie i od dobrych 2 tyg. mała budzi mnie w nocy na jedzenie raz o 4:30 albo 5:30 zalezy o której wieczorem zje a potem około 9 rano dostaje kleik z mlekiem a wnocy tylko mleko.
 
Zulejka daj małej troszkę czasu, ja rozumiem, że wstawanie co 2 godziny jest mączące, ale wydaje mi się że lepiej to przetrwać i dalej dawać samego cyca.
Tak jak Ania napisała dużo dziewczyn zaczęła pisać o tym, ze dzieci się częściej zaczęły budzić.
Może mają jakiś dziwny etap.
 
Zulejka daj małej troszkę czasu, ja rozumiem, że wstawanie co 2 godziny jest mączące, ale wydaje mi się że lepiej to przetrwać i dalej dawać samego cyca.
Tak jak Ania napisała dużo dziewczyn zaczęła pisać o tym, ze dzieci się częściej zaczęły budzić.
Może mają jakiś dziwny etap.

i tu sie zgadzam,ja bym stawiała na skok na przykład,wtedy dzieci jedzą czesciej,moja też to przechodziła,ale nie poddałam sie
poczekaj jeszcze
 
reklama
Witam :):) dziewczyny mam pytanie. Chcę zacząć moją Tośkę na noc karmić butlą. Dotychczas mala budzila sie 2 razy w nocy, a od jakiegos czasu budzi mnie co 2 godziny (ok. 6 razy) wiec mysle ze sie piersią najada. Poradźcie mi jakie mleko jest najlepsze. Pierwszej córze nie dawałam w ogóle modyfikowanego bo pierś jej wystarczała więc nie mam kompletnie doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie
A może lepiej spróbuj ściągać swoje mleko i dodawać do niego troszkę kleiku??
Ja dokarmiam mlekiem modyfikowanym prawie od samego początku i w piersiach nadal mam mleko więc to też nie ma reguły :tak::-)
A jeśli chodzi które mleko podać, to w zasadzie nie ma mleka "najlepszego" bo to zależy od dziecka :-p Dla jednego może byc dobre NAN a dla innego Bebilon więc najlepiej jakbyś skonsultowała to ze swoim pediatrą :tak:
 
Do góry