reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Butelkowe maluszki

reklama
A tak w ogóle laseczki.
Co myślicie o podawaniu tego mleka Bebilon Comfort?
Mania go pije już ponad 2 miesiące. I czy może pić go długo, długo, czy trza ją przestawić an zwykłe?
Muszę się doc zapytać przy najbliższej okazji, nom ale wolę wprzódy Was zapytkać, co sądzicie...

Maniek przespała godzinę karmienia...Wow, wreszcie od tygodnia śpi dłużej niż godzinę:p
 
Mi się wydaje ze można w końcu po to jest kilka odmian by dobrać odpowiednio do maluszka :-)
Moja go piła 3 miesiące zanim przeszła na Pepti jakby nie to to pewnie piła by do dziś.
 
Mi się wydaje ze można w końcu po to jest kilka odmian by dobrać odpowiednio do maluszka :-)
Moja go piła 3 miesiące zanim przeszła na Pepti jakby nie to to pewnie piła by do dziś.

Dzienx Aniu:) Rozwiałaś trochę me wątpliwości, ale i tak musimy przejść się do doc...
Martwią mnie te częste luźne kupska. Poza tym nieźle cuchną... No,ale mała ząbkuje i to ostro.
Jak na moje gałki, które wsadzałam do jej małego dziobka to idzie 1 razem z 2 i tylne górne,
no ale jak się nie znam, niech lekarz oceni, bo jak na me znajomości budowy szczęki, to powinny naraz ewentualnie górne jedynki iść. A tu 2 bardziej niż 1 idzie. Nom. Poza tym taka kontrola po miesiącu typu ważenie, mierzenie by jej dobrze zrobiła:)
 
Dzienx Aniu:) Rozwiałaś trochę me wątpliwości, ale i tak musimy przejść się do doc...
Martwią mnie te częste luźne kupska. Poza tym nieźle cuchną... No,ale mała ząbkuje i to ostro.
Jak na moje gałki, które wsadzałam do jej małego dziobka to idzie 1 razem z 2 i tylne górne,
no ale jak się nie znam, niech lekarz oceni, bo jak na me znajomości budowy szczęki, to powinny naraz ewentualnie górne jedynki iść. A tu 2 bardziej niż 1 idzie. Nom. Poza tym taka kontrola po miesiącu typu ważenie, mierzenie by jej dobrze zrobiła:)

Dentystka tłumaczyła mi, ze czasami złudne jest to co widzimy. Np puchnie dziąsło jakby dwójki szły, a wychodza jedynki itd. Do pierwszego roku życia nasze maluszki będą miały po cztery ząbki u góry i na dole. Między 12, a 18 miesiącem wychodza pierwsze ząbki trzonowe.
 
reklama
Zgadzam się z Wami. Jedne dzieci rodzą się z ząbkami,a drugie nie mają ich nawet do 8 miesiąca bez żadnych konsekwencji na przyszłość.
 
reklama
Do góry