reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe maluszki

Moze moja mala te przejscie na lyzeczke ma po tatusiu ,bo tesciowa mi mowila,ze moj maz jak mial 9 miesiecy calkowicie przestal pic mleko...a moze chodzilo tylko o butle,a ona nie wpadla na pomysl by mu zageszczac ;) Ja jej mleko zageszczam i podaje lyzceczka bo takie male dziecko musi miec mleko w diecie przeciez....
Ale moj M pozniej plul wszystkim co na mleku i z mleka...i do tej pory nie lubi mleka,jogurtow,maslanki...itp. tylko zolty ser :)
 
reklama
Ja zawsze pisze ile wody bez miarek :-)

I u nas jest tak:
8 - mleczko 180-210 ml
11 - zupka lub obiadek 130 ml
14 - deserek 130 ml
17 - kaszka 160 ml
20 - mleczko 180 ml
herbatka ok 200 ml dziennie

Jak się obudzi w nocy, a ostatnio coraz rzadziej to 210 ml mleczka wypija
 
:-D deli u nas bardzo podobne godziny:-)

7- mleczko 180 ml
11- kaszka 120 ml
14.30- obiadek- ten duży słoik to 190 chyba
17.30- deser- pół słoiczka owoców z kaszką manną(robie 100 ml wody i 1 łyżeczkę kaszki)
ok.20.30 mleczko 210 ml


aha i mamy puree ryżowe marchewka z groszkiem z mestle ten misiowy ogródek i Zosia bardzo lubi:-)
 
Ostatnia edycja:
200ml to po przyrządzeniu. Jak robię 180 ml wody + 6 miarek mleka to wychodzi 200.
Jeszcze większej porcji jej nie robiłam, bo zwykle rzadko zjada całą butlę.
 
hej dziewczyny zapytam tu bo może najszybciej ktos zajrzy - wczoraj mlody pierwszy raz dostał kasze na bebilonie pepti (kasze jadł taką wcześniej) i bilans dzisiejszy to 3 małe śluzowato zielone kupy i 4ta czarna jakaś (bardziej normalna jak po jagodach ale deser z jagodami jadł 2,5h przed tą kupą więc chyba za szybko???) nie mam pojęcia co o tym myśleć, jak u was było po wprowadzeniu mleka modyfikowanego???
 
Ania dzięki za odpowiedź trochę mnie uspokoiłaś - tzn damy kilka razy i zobaczymy co sie będzie działo
a nutramigen to jeszcze bardziej jest bezmleczny niz pepti?
 
Hej Kochane.

Ja po sporcie:),ale bomba-od razu humor w skali od 1-10 to 10!!!

Może i pochmurno,ale jest tak ciepło-WIOSNA!!!! CUUUDNIE!!! Na slonko tez przyjdzie czas:).

Za chwilke dam Nati obiadek i zmykamy na spacer,bo szkoda siedzieć w murach.

Basia,u nas tak samo po zmianie mleczka,kupki na początku były brzydkie,ale minęło.
Tio chyba tak jak Ania mówi jest normalne.

Aneczko,to pokaż się w tym nowym imge-koniecznie!
Grzywki są suuuper

Wiosenne buziole:)
 
My mamy Bebilon Comfort. Przez pierwsze 2 tygodnie kupki były nieciekawe - ciemno-zielone lub czarne i zbite niemiłosiernie. Teraz są marchewkowe i bardziej papkowate, choć twardkie się zdarzają. Comfort jest też hidrolizowany,ale nie jest preparatem mlekozastępczym. Myślę, że powinnaś poczekać conajmniej 2 tygodnie aż mleko zacznie działać w organiźmie. Na pewno będzie dobrze:)
Ps: Po kaszce zawsze będą "bobki":)
 
reklama
Do góry