reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Butelkowe maluszki

Moze moja mala te przejscie na lyzeczke ma po tatusiu ,bo tesciowa mi mowila,ze moj maz jak mial 9 miesiecy calkowicie przestal pic mleko...a moze chodzilo tylko o butle,a ona nie wpadla na pomysl by mu zageszczac ;) Ja jej mleko zageszczam i podaje lyzceczka bo takie male dziecko musi miec mleko w diecie przeciez....
Ale moj M pozniej plul wszystkim co na mleku i z mleka...i do tej pory nie lubi mleka,jogurtow,maslanki...itp. tylko zolty ser :)
 
reklama
Ja zawsze pisze ile wody bez miarek :-)

I u nas jest tak:
8 - mleczko 180-210 ml
11 - zupka lub obiadek 130 ml
14 - deserek 130 ml
17 - kaszka 160 ml
20 - mleczko 180 ml
herbatka ok 200 ml dziennie

Jak się obudzi w nocy, a ostatnio coraz rzadziej to 210 ml mleczka wypija
 
:-D deli u nas bardzo podobne godziny:-)

7- mleczko 180 ml
11- kaszka 120 ml
14.30- obiadek- ten duży słoik to 190 chyba
17.30- deser- pół słoiczka owoców z kaszką manną(robie 100 ml wody i 1 łyżeczkę kaszki)
ok.20.30 mleczko 210 ml


aha i mamy puree ryżowe marchewka z groszkiem z mestle ten misiowy ogródek i Zosia bardzo lubi:-)
 
Ostatnia edycja:
200ml to po przyrządzeniu. Jak robię 180 ml wody + 6 miarek mleka to wychodzi 200.
Jeszcze większej porcji jej nie robiłam, bo zwykle rzadko zjada całą butlę.
 
hej dziewczyny zapytam tu bo może najszybciej ktos zajrzy - wczoraj mlody pierwszy raz dostał kasze na bebilonie pepti (kasze jadł taką wcześniej) i bilans dzisiejszy to 3 małe śluzowato zielone kupy i 4ta czarna jakaś (bardziej normalna jak po jagodach ale deser z jagodami jadł 2,5h przed tą kupą więc chyba za szybko???) nie mam pojęcia co o tym myśleć, jak u was było po wprowadzeniu mleka modyfikowanego???
 
Ania dzięki za odpowiedź trochę mnie uspokoiłaś - tzn damy kilka razy i zobaczymy co sie będzie działo
a nutramigen to jeszcze bardziej jest bezmleczny niz pepti?
 
Hej Kochane.

Ja po sporcie:),ale bomba-od razu humor w skali od 1-10 to 10!!!

Może i pochmurno,ale jest tak ciepło-WIOSNA!!!! CUUUDNIE!!! Na slonko tez przyjdzie czas:).

Za chwilke dam Nati obiadek i zmykamy na spacer,bo szkoda siedzieć w murach.

Basia,u nas tak samo po zmianie mleczka,kupki na początku były brzydkie,ale minęło.
Tio chyba tak jak Ania mówi jest normalne.

Aneczko,to pokaż się w tym nowym imge-koniecznie!
Grzywki są suuuper

Wiosenne buziole:)
 
My mamy Bebilon Comfort. Przez pierwsze 2 tygodnie kupki były nieciekawe - ciemno-zielone lub czarne i zbite niemiłosiernie. Teraz są marchewkowe i bardziej papkowate, choć twardkie się zdarzają. Comfort jest też hidrolizowany,ale nie jest preparatem mlekozastępczym. Myślę, że powinnaś poczekać conajmniej 2 tygodnie aż mleko zacznie działać w organiźmie. Na pewno będzie dobrze:)
Ps: Po kaszce zawsze będą "bobki":)
 
reklama
Do góry