reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Maziajka jak u Kasiulki myślę, że brzuszek jest większy niż ostatnio. Ale ciuchy lub ich brak też swoje robią. Ładnie Ci się powiększa, będziesz miała śliczny brzuszek jak wysokoczy wielkością.


Kasiulka mi się wydaje być większy ale jak wyżej hihi. Znowu Aga mówi, że podobny wiec juz sama nie wiem.


Ola tak, miałam. Ciągnie mnie nadal często i w pachwinach i pod i promieniuje od pleców na dol brzucha etc. Zawsze przechodzi jak sid położę.mg regularnie bierz
 
Aga haha wyobraź sobie, że ja ma dziś dzień okulara. Pierwszy raz odkąd je odebrałam mam na nosie cały dzień. Normalnie zakladalam na max godzinę dwie.
Wiec to pewnie to, potwierdzają ze powinnam je nosić haha.
Śmiesznie to wyszlo :p
 
Tez musze sobie zrobic okulary. Bo coraz gorzej widze. Jestem jednak fanka soczewek, ale w ciazy troche krócej moge je nosić, bo po całym dniu odczuwam dyskomfort


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
17tydz.+2 :))
 

Załączniki

  • IMG_20170130_203305.jpg
    IMG_20170130_203305.jpg
    523,9 KB · Wyświetleń: 160
Do góry