reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Pumelova eee tam, ja też zazwyczaj w getrach domowych i starej koszulce.
Nikt nie będzie oceniał tego, nie martw się :)

Alex w 1 miałaś większy brzuszek? Myślisz, że to,zależne od płci? Bardzo ładnie siemjuz powiększa :)
Dokładnie najważniejsza wygoda..

Co do brzuszka dziękuję..Choć nie ukrywam że twoja piłeczka jest cudna..a ciało jak widać elastycznie bo niezauważylam żadnych rozstępów..Ja kilka mam do tego tym razem ciągle strasznie suchy brzuch choć smaruje go kilka razy w ciągu dnia wazeliną na zmianę z bio Oil..
Nie wiem czy sugerować się wielkością brzuszka co do płci dziecka..Jest to moja druga ciąża ale jeszcze niewiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka..Druga ciąża ale zupełnie inna..Zupełnie inne samopoczucie..inna wielkość brzuszka..choć może to byś spowodowane tym że na początku miałam okropne mdłości i schudłam 4kg..dopiero od niedawna jest lepiej i 1kg na+..
Może ty jako bardziej doświadczona mogłabyś mi powiedzieć jak to u ciebie było..czy miało znaczenie samopoczucia i wielkości brzuszka co do płci dziecka? Bardzo jestem ciekawa..bo nieukrywam że marzy mi się córka do kompletu..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alex zycze corki ja pierwszego.mam synka i brzuch chyba mialam wiekszy na tym etapie i czulam.sie fantastycznie zadnych dolegliwosci...a teraz full pakiet, mdlosci,wymioty brak apetytu do teraz...0 kg na plus a juz 19 tc...podobno dziewczynka ma byc ale czekam na polowkowe jeszcze

010igov35ye70zfx.png
 
Alex zycze corki ja pierwszego.mam synka i brzuch chyba mialam wiekszy na tym etapie i czulam.sie fantastycznie zadnych dolegliwosci...a teraz full pakiet, mdlosci,wymioty brak apetytu do teraz...0 kg na plus a juz 19 tc...podobno dziewczynka ma byc ale czekam na polowkowe jeszcze

010igov35ye70zfx.png
Maziajka to u mnie bardzo podobnie.. Nie dziękuję żeby niezapeszac..Choć tak na prawdę co niebedzie to będę szczęśliwa..tak jak każda...byle beda zdrowe.. :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex - ja mam 1, na stopie - symboliczne nawiązanie do imienia córki i daty jej urodzin, więc też się szykuje kolejny pod drugą dzidzie, i może jeszcze jakiś ;-)

Bardzo mi się podobają tatuaże (Lilith pozdrawiam :-) ) , ale osobiście baaardzo długo nabieralam odwagi, aby samej się zdecydować :-)






Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex - ja mam 1, na stopie - symboliczne nawiązanie do imienia córki i daty jej urodzin, więc też się szykuje kolejny pod drugą dzidzie, i może jeszcze jakiś ;-)

Bardzo mi się podobają tatuaże (Lilith pozdrawiam :-) ) , ale osobiście baaardzo długo nabieralam odwagi, aby samej się zdecydować :-)






Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie osobiście też się bardzo podobają jak są robione z głową..Ja mam imię synka na nadgarstku i tatuaż na plecach..motyw taki bardziej dziewczęcy..miałam wtedy 20 lat ale nieżałuję i miejsce też takie ze na starość kiedy może nie do końca mi się podobać to zawsze można zakryć..Bo imiona dzieci to inna bajka..Przynajmiej ja tak to widzę :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To w sumie mało tu wytatuowanych jak na takie grono
Taka decyzja powinna być świadoma i gruntownie przemyślana.
Owszem podobają mi się tatuaże, te delikatne pojedyncze i te duże, złożone, które się nawzajem uzupełniają.
Śmieszą mnie natomiast dziary robione bez totalnej wyobraźni, pod wpływem impulsu na zasadzie: tu kotwica, tam delfinek /motylek, chiński znak, jakaś czacha, smok, itd.. I to wszystko na 1 ręce. No ale.. Może i one mają wspólną historie ;-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczne brzuszki.
Aim ty chyba będziesz w 9 miesiącu miała taki jak ja przed ciąża. :)
Karolina mój podobny jest wieczorem.
Co do tatuaży to lubię bardzo u kogoś. Mąż ma duży, a ja ciągle dojrzewam. Chociaż myślę że jak już zacznę to nie skończę do emerytury i będę wydziarana babcia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mi nic do tego dlaczego kto co robi w jakim wieku jaki motyw czy przemyślane czy nie :D po prostu wydaje mi się z obserwacji że tatuaże są bardziej powszechne a tu tylko kilka osób na na tak dużą grupę :)
 
Do góry