reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Dziewczyny, sliczne brzuchole, ja to Wam zazdroszcze.. moj misie wydaje jakis taki.. nie rowny :S Nie jest taki ladny okragly jak Wasze.. Chyba dziwnie sie ta moja dzidzia uklada :D

18TC, zdjecie z przed godziny

csc1219.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
:D:D to to akurat znam. Po kazdym posilku, nawet nieiwlkim wypycha mi brzuch tak ze wygladam na baardzo duza, pozniej po jakims czasie znow mam mniejszy brzuszek. Zrobie dzisiaj zdjecie i wkleje :)
 
Dziewczyny, sliczne brzuchole, ja to Wam zazdroszcze.. moj misie wydaje jakis taki.. nie rowny :S Nie jest taki ladny okragly jak Wasze.. Chyba dziwnie sie ta moja dzidzia uklada :D
nie przejmuj się, ja tez miałam taki kanciasty :-) to chodzi tylko o ułożenie maluszka :)
 
reklama
Do góry