reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Dziewczyny, wykorzystując okazję, że jeszcze Was nie ma weszłam w końcu na stronke czerwcówek :-) oj tam to się dzieje, a galeria brzuszków - boże niektóre dziewczyny mają co nosić. Ciężko musi im być. Ciekawe jak my bedziemy wyglądały o tym czasie ???
 
reklama
Marta widzę że ci się nie udało wkleić brzuszka :( pomogę ci.

Oto brzuszek Marty29

tbrzusiomartusi8421lq.jpg
 
Marta29 Twój to mozna nazwać "brzuszek" :-) niektóre z nas niestety mają "brzuchole" :-)
Naprawdę zgrabny !!!
 
Dzieki AGULA że mnie wyreczyłaś ::) mówicie mały a ja myślałam że jest juz bardzo duży mam w pasie juz 105cm ;)
musze w takim razie poodladać Wasze brzuchole ;)
pozdrowienia
 
Marta29 jak będziesz miała okazję to sfotografuj się z profilu, lepiej jest wtedy ocenić :-)
 
Jolik mam gdzieś w kompie z profilu podeśle moze Aguli jak nie będzie miała nic przeciwko ;) i go wkleji zrobie to wieczorkirm bo teraz musze spadać niestety
pozdrowienia
 
reklama
Do góry