reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

reklama
Pisząc szczerz, to ma rację. A kto ma rację ten stawia kolację! ;D
Tak poważnie tp już lepiej koty drzeć niż milczeć. Bo prędzej czy później dojdziecie do porozumienia, a po cichu, to chyba nie bardzo. Tylko atmosferka robi się napięta.
 
To widze ze to jakas emidemia ostatnio z tymi mezami. Ja tez sie z moim poklucial, ale dzisaj juz jest dobrze, jakos nie potrafie sie na niego gniewac.
 
Tez prawda, to może lepiej udawać,że się nic nie wydarzyło. Tyle fajnych momentów w najbliższym czasie przed Wami. A ostatnie wakacje, spokojne notabene i beztroskie bara, bara?? Pomyśl o tym  ;D
 
reklama
Kochana, To temat rzeka. Generalnie to dwa razy nie mówić - mi!! Alw w tej ciąży to ja straszny nerwus jestem, żeby nie powiedzieć Furiatka i grzeję na tego biednego męża ile fabryka dała. Ale jak się pogodzimy to ...
Dobrz, że dziadkowie mieszkaja na osiedlu obok. Tak przy okazji to od czwartego miesiąca Dziewczyny są podobno całkiem napalone ;) po okresie suszy pierwszego trymestru. Ja do nich należę. Przechodziłam to już dwa razy i wszystko się zgadza. Mike Jagger z tą swoją paszczą, jest w stanie mnie rozpalić, pod warunkiem, że będzie finał z mężem. Bo jak nie to szkoda zachodu.
 
Do góry