reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Niestety mam za duże zdjecia w kompie albo co innego jeszcze bo mi nie wychodzi to wklejenie z profilu buuuuuu :mad:
 
reklama
Dziewczyny uwaga zamieszczam zdjęcia Karen zrobione 3 tygodnie temu czyli w 17tc.


To brzusio Karen:

brzusio9dx.jpg



A to z wycieczki do Pragi:

praga14cb.jpg
 
Zdjecia noramlanie nei samowite
bede musiala sie pochwalic swoimi. Slub mialam 23 kwietnia, wczoraj wkoncu odebralam zdjecia, moze dzis wieczorkiem uda mi sie wkleic.
 
Ślicznie wyglądałaś i ta atmosfera górska.
Ja brałam ślub w grudniu w Zakopanem. Cudne przeżycie!! Biało, góralsko, sielsko i na dodatek późnym wieczorem!! Ach te wspomnienia!!
 
Śliczne te zdjęcia . I od razu moje wspomnienia poszły w ruch . Ja ślub miałam dwa lata temu , lecz niestety nie w tak pieknej scenerii. trochę mi szkoda , no i trochę ci zazdroszczę, to muszę przyznać.Tak jak któraś dobrze się pewnie doczytała 2 lata temu i przez te dwa lata staraliśmy się o naszą dzidzię , ale wkońcu jest , a już myśleliśmy że nic z tego nie wyjdzie a tu proszę.
 
reklama
Do góry