reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

reklama
No tak niezła perwersja. Ale co tam. Jemu jest przyjemnie, jak mi jest przyjemnie, więc nie będę sobie odmawiać. Chyba, że mąż odmówi współpracy. Co się może zdarzyć, jak będę mu tak dopalać!!
 
Malgosiu aha :mad: i to juz od 14 tygodnia. mam lozysko przodujace takze nic jak to moj ginek powiedzial wkaldac nei wolno hehehehehehe ale mnie tym ubawil
 
No no ale tematy się ruszyły.
A tak apropos kłótni to mój ma chyba szczęście że go przez tydzień nie było ;D O tydzień spokojniejszy ma żywot.
 
reklama
Dzięki postaram sie przetrawić jak się wkleja te zdjęcia bo ja straszna jestem w tych tematach  :mad:
a co sexu to ja tez mam troche mniejszą ochote ale jak juz co do czego przyjdzie to troche jest zabawy z pozycją wiecie o co chodzi ;D
pozdrowienia
 
Do góry