reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch

chantal98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2024
Postów
49
Hejka 😁 jutro kończę 30 tydzień ciąży i zastanawiam się nad kształtem brzucha. Od długiego czasu zauważyłam że jak leżę na płasko to prawa strona brzucha jest bardziej wypięta do góry (nigdy na odwrót) nigdy nie pytałam lekarza o to a podczas usg również zawsze wszystko ok . Też tak macie że wasze dziecko upodobalo sobie ktoras stronę po prostu?
 
reklama
Hej, u mnie było dokładnie tak samo 😊 Teraz jak patrzę (jutro 38tc) brzuch jest symetryczny, ale nie wiem, kiedy to się zmieniło, bo przestałam zawracać na to uwagę 😃
 
To normalne . Dzidziuś wybiera bardziej ulubione miejsce . Jak zaczepisz w tym miejscu to napewno poczujesz stopkę lub rączkę . U mnie pół ciąży ,najbardziej wieczorami maleństwo wypychało się na prawą stronę .
 
Hejka 😁 jutro kończę 30 tydzień ciąży i zastanawiam się nad kształtem brzucha. Od długiego czasu zauważyłam że jak leżę na płasko to prawa strona brzucha jest bardziej wypięta do góry (nigdy na odwrót) nigdy nie pytałam lekarza o to a podczas usg również zawsze wszystko ok . Też tak macie że wasze dziecko upodobalo sobie ktoras stronę po prostu?
Mam podobnie :)
 
Upodobał sobie prawa stronę 🙈 a jeszcze mam pytanie bo lubię bardzo czytać jak rozwija się dziecko w danym tygodniu ciąży ale mam dylemat . Skoro jestem w 30+1 tc to czytać o 30 tygodniu ciąży czy 31 ?
 
Ja miesiączki miałam nieregularne więc na miesiączkę nawet nie patrzę tylko na termin z usg i wychodzi 30+1 i właśnie nie wiem czy czytać o 31 już czy jak
 
Upodobał sobie prawa stronę 🙈 a jeszcze mam pytanie bo lubię bardzo czytać jak rozwija się dziecko w danym tygodniu ciąży ale mam dylemat . Skoro jestem w 30+1 tc to czytać o 30 tygodniu ciąży czy 31 ?

O 30 :) 30 tydzień zaczyna się po skończonych 29 pełnych tygodniach od miesiączki :)
Skoro jest w 30+1 to znaczy że ma skończone 30 tygodni i jest w 31 więc powinna czytać o 31 :)
 
reklama
Do góry