reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brunatne i brązowe plamienie

Wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację?
Ja miałam jednodniowe obfite jasnobrązowe plamienie, ale to było okolo 9 dni po owulacji i oznaczało implantację, 4 dni później miałam pozytywny test ciążowy. U ciebie to chyba za późno na implantację, chyba, że dni płodne mocno się przesunęły w tym cyklu 🤔 No nic, pozostaje ci zrobienie testu albo bety z krwi i będziesz miała pewność
Niestety nie miałam monitoringu co chodzi o owu jedynie że śluzu i pobolewaniu jajnika mogę się domyślić że olulacja była jakoś 21,22 kwietnia
 
reklama
Miałam dokładnie tak w tym miesiącu. Stram się z mężem o dziecko… poprzedni okres był normalny, a teraz 10 dni plamienia zamiast okresu. :-/ beta zrobiona i testy negatywne. Czekam na normalny okres.
 
Cześć dziewczyny, ostatnia @ była 3go kwietnia cykle 31-32 dniowe. 01 Maja dostałam brązowych plamien trwały do wczoraj popołudnia a od wieczora lekkie plamienie kawy z mlekiem. Czy któraś tak może miała? Czy oznaczało ciąże? Buziaki 😘
Ja tak miałam ... była to ciąża pozamaciczna 🤷🏽‍♀️
 
Generalnie plamienia nie są dobrze widziane w ciąży,napewno na nią nie wskazują...Być może jest to ciąża a plamienia jej nie zagrażają (nie wiem nie jestem lekarzem,musisz to skonsultować) a być może jest to rozkręcający się okres?Miałam plamienia przy ciąży biochemicznej i miałam plamienia w drugiej ciąży donoszonej. Miałam też plamienia zamiast okresu gdy zupełnie nie starałam się o dziecko i w ciąży napewno nie byłam.
 
Generalnie plamienia nie są dobrze widziane w ciąży,napewno na nią nie wskazują...Być może jest to ciąża a plamienia jej nie zagrażają (nie wiem nie jestem lekarzem,musisz to skonsultować) a być może jest to rozkręcający się okres?Miałam plamienia przy ciąży biochemicznej i miałam plamienia w drugiej ciąży donoszonej. Miałam też plamienia zamiast okresu gdy zupełnie nie starałam się o dziecko i w ciąży napewno nie byłam.
Wizytę u lekarza mam 10go zobaczymy co powie póki co od wczoraj popołudnia mam spokój z plamieniem
 
Cześć dziewczyny, ostatnia @ była 3go kwietnia cykle 31-32 dniowe. 01 Maja dostałam brązowych plamien trwały do wczoraj popołudnia a od wieczora lekkie plamienie kawy z mlekiem. Czy któraś tak może miała? Czy oznaczało ciąże? Buziaki 😘
U mnie oznaczało nadżerkę, ale spkojnie, nie nakręcaj się, zrób test 🙂
 
reklama
Do góry