reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na sex

Ewcia1998

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
55
Dziewczyny jestem 3 miesiące po porodzie i straciłam ochotę na sex mój partner by chciał ale ja nie mam na to ochoty nie ciągnie mnie do tego czy to minie ? 😔😔
 
reklama
Minie, 3 miesiące po porodzie możesz być zaabsorbowana macierzyństwem co jest normalne. Natomiast warto ,,zadbać,, o partnera aby nie czuł się totalnie odsunięty w swetrze intymnej oczywiście nic na siłe. Może spokojna rozmowa z partnerem pomoże mu przybliżyć co czujesz i go uświadomi, że nie chodzi o niego nim sobie coś sam dopowie
 
Ogólnie to nasze drugie dziecko po pierwszym porodzie tak nie miałam
Może jak wrócisz do aktywności seksualnej ( zakładając, że jeszcze tego nie zrobiłaś ) to powrócą chęci i wszystko wróci do normy. Może to kwestia zmęczenia obowiązkami. Ja pamietam, że po 4 ciąży jakoś też nie było chęci z mojej strony dodatkowo towarzyszył mi ból co tylko potęgowało niechęć. Ale minęło
 
Ja tak miałam gdy karmiłam piersią ale mimo wszystko i tak starałam się aby do sexu dochodziło. Nie karmie piersią od półtora miesiąca i chęci wróciły,myśli ale gdyby jeszcze z mężem się układało to byłoby dobrze a tu z mężem nijak i sexu brak😳
 
Podbijamy temat.
Poród drugi, karmię piersią, dodatkowo od jakiegoś czasu życie wywróciło mi się do góry nogami. Jak zbliża się wieczór, to nie chce mi się nawet myśleć o seksie. Mąż chce a ja już nie wiem co wymyślać. Poradzicie czy to minie , bo nie wiem czy ze mną coś się porobiło czy nie.
 
Mnie, hormony, zmęczenie i co innego na głowie. Polecam motywację i fajny wieczór. Może zaproponuj mężowi, albo zrobił ci fajny masaż? Jakieś świece, klimat. Może wspólna kąpiel? Łatwo się mówi, ale my matki też potrzebujemy relaksu a można to połączyć spokojnie.
 
Mnie, hormony, zmęczenie i co innego na głowie. Polecam motywację i fajny wieczór. Może zaproponuj mężowi, albo zrobił ci fajny masaż? Jakieś świece, klimat. Może wspólna kąpiel? Łatwo się mówi, ale my matki też potrzebujemy relaksu a można to połączyć spokojnie.
No właśnie on nie z takich. Zrobić masaż to trzeba chcieć i potrafić...ciągle ręce go bolą albo że nie umie. A jeśli jiz to zrobi, szybko się nakreca a ja zimna jak lód
 
reklama
To słabo trochę, pogadaj moze z nim o swoich potrzebach
No właśnie problem w tym że ja nie mam potrzeb łóżkowych...bo nie mam chęci na sex, pytanie tylko czy tak jest przy karmieniu czy to inne podłoże. Pierwsze dziecko nie było na piersi...szukam wśród was podobnych przypadków 😄
 
Do góry