reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

nie wazne ile jestem ale czesto tu zagladam i jako jedyne forum mnie cieszy a ty beatko czemu sie czepiasz nie rozumie was dziewczyny macie racje ze jest to publiczne forum i dlatego my rozmawiamy o czym chcemy i nie mozecie nam tego zabronic a przez takie dziewczyny jak wy stale bywalczycie przestano sie udzielac na tym forum bo do tej pory atmosfera na forum byla przyjazna i mila i nie musialyscie jej psuc na innych forach dziewczyny sie wyzywaja i nie potrafia nikomu nic doradzic nie rozmawiaja, forum nie ma klimatu i zycia. tu udzielaja sie zazwyczaj te same dziewczyny stworzylysmy tu swoj swiat i jezeli ktoras nowa dziewczyna ma pytania staramy sie odpowiadac i wspierac ja. to chyba nic zlego te forum od samego prawie poczatku ma raczej charakter kolezenski i wlasnie dlatego mi sie spodobal sa inne fora gdzie mozna znalezc suche fakty jezeli ktos szuka to znajdzie u nas znajdzie dobre słowo:tak:
 
reklama
a co powiecie na moj przypadek; ostatnia @ 9 wrzesnia normalna 5 dniowa, pozniej 24 wrzesnia 4 dniowe plamienie(nawet to chyba plamieniem nie idzie nazwac sluz koloru kawa z mlekiem i czasami z nitkami krwi) i od tego czasu do dnia dzisiejszego brak@ takiej prawdziwej.
czyli od prawdziwej @ mam 42dc a od plamienia 28
testy negatywne(po jakims tam czasie zawsze pokazuje sie ta druga kreska ale to juz jest niewazny test).
objawow brak, piersi miekkie, sluz bialy ale wodnity,czsami mnie mdli ale bardzo rzadko, i wiecie co mam takie wewnetrzne uczucie ze to ciaza ale te cholerne testy mowia co innego.
na bete nie mam jak isc maz w delegacji nie mam autka a mmieszkam na peryferiach wizyte u gina mam zaplanowana na 4 listopada.
co myslicie?
 
a co powiecie na moj przypadek; ostatnia @ 9 wrzesnia normalna 5 dniowa, pozniej 24 wrzesnia 4 dniowe plamienie(nawet to chyba plamieniem nie idzie nazwac sluz koloru kawa z mlekiem i czasami z nitkami krwi) i od tego czasu do dnia dzisiejszego brak@ takiej prawdziwej.
czyli od prawdziwej @ mam 42dc a od plamienia 28
testy negatywne(po jakims tam czasie zawsze pokazuje sie ta druga kreska ale to juz jest niewazny test).
objawow brak, piersi miekkie, sluz bialy ale wodnity,czsami mnie mdli ale bardzo rzadko, i wiecie co mam takie wewnetrzne uczucie ze to ciaza ale te cholerne testy mowia co innego.
na bete nie mam jak isc maz w delegacji nie mam autka a mmieszkam na peryferiach wizyte u gina mam zaplanowana na 4 listopada.
co myslicie?
A po jakim czasie pojawiła sie druga kreska ??
 
na ten ostatni ktory robilam to zerknelam po 1,5h i byla szara widoczna kreska(test z allegro) ale tak calkoWICIE O KTOREJ SIE POKAZALA TO NIE WIEM
 
na ten ostatni ktory robilam to zerknelam po 1,5h i byla szara widoczna kreska(test z allegro) ale tak calkoWICIE O KTOREJ SIE POKAZALA TO NIE WIEM
Ja robiłam 2 testy 3 dni po spodziewanej miesiączce, tez najpierw byla jedna kreska, po 15 min pojawiła sie druga bardzo słabiutka, 2 testy wyszly tak samo no i jestem w ciazy. Zreszta w instrukcji jest napisane ze 2 kreska moze pojawic sie dopiero po jakims czasie. A była słaba bo była wczesna ciąza - 5 tydzien.
 
mi tam odrazu obie wyskoczyly :)....

ale ja z czym innym.... nie moge spac w nocy... z jaednego boku na drugi.... i tak non stop a i tak koncze na plecach...... jak sie klade na boku to brzunio mi "opada" na boczek i strasznie naciaga skore...... to boli :(.....
pytam was ciezaroweczki czy wy tez tak mialyscie????....
 
Ja robiłam 2 testy 3 dni po spodziewanej miesiączce, tez najpierw byla jedna kreska, po 15 min pojawiła sie druga bardzo słabiutka, 2 testy wyszly tak samo no i jestem w ciazy. Zreszta w instrukcji jest napisane ze 2 kreska moze pojawic sie dopiero po jakims czasie. A była słaba bo była wczesna ciąza - 5 tydzien.

dokladnie bylo ze mna :) kiedy zrobilam test drugiej kreski nie bylo pokazalam mojemu i sie zasmusil... jak wyrzcalam test do smieci to tak jakbym tam cos widziala ale stwierdzilam ze eee to niemozliwe.... po 15 min nie wytrzymalam wyciagnelam test i sa II kreski i tak robilam 5 testow :) kazdy wychodzil tak samo bylam wtedy w 6 tygodniu :D:D:D:D:
 
Witam wszytkich nie jestem pewna czy jestem w ciąży okres mi sie spóżnia prawie miesiąć piersi mnie bolą raz mi goraco raz zimno nie mam apetytu jak tylko powącham jedzenie chce mi sie wymiotowac a ostatnia miałam we wrześniu testu robiłam wyszedł negatywnie
 
Witam wszytkich nie jestem pewna czy jestem w ciąży okres mi sie spóżnia prawie miesiąć piersi mnie bolą raz mi goraco raz zimno nie mam apetytu jak tylko powącham jedzenie chce mi sie wymiotowac a ostatnia miałam we wrześniu testu robiłam wyszedł negatywnie

masz trzy wyjscia:
-zrob jeszcze raz test z porannego moczu
-zrob bete z krwi(pewnosc 100% a cena taka jak za test)
-umow sie na wizyte u ginekologa.

a ja dziewczyny zrobilam dwa testy jeden z porannego moczu drugi niedawno i na obu po okolo 15 minutach pojawily sie szare kreseczki ale ledwo widoczne. jak tak patrze na te tesy to czasami mysle ze źle widze i ich tam wcale nie ma
 
reklama
masz trzy wyjscia:
-zrob jeszcze raz test z porannego moczu
-zrob bete z krwi(pewnosc 100% a cena taka jak za test)
-umow sie na wizyte u ginekologa.

a ja dziewczyny zrobilam dwa testy jeden z porannego moczu drugi niedawno i na obu po okolo 15 minutach pojawily sie szare kreseczki ale ledwo widoczne. jak tak patrze na te tesy to czasami mysle ze źle widze i ich tam wcale nie ma

hihi skad ja to znam..... ;)
a jak Ty bys chciala naprawde?? :)
 
Do góry