reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

rudzia to jest jest wątek o pogaduszkach tylko na konkretny temat...tj objawy ciąży.
Nie zaśmiecajmy go postami nie na temat, bo potem ciężo jest znaleźć informacje, o których mowa w temacie;-)
 
reklama
Ogólnie mamy ciążowe gadają sobie o takich rzeczach na odpowiednich wątkach.
Jasne, że Ci nikt nie zabroni, ale potem jak ktoś chce znaleźć konkretne informacje to jest trudno, bo większość postów jest nie na temat.
Na tego typu wątki zagląda się w celu uzyskania informacji na konkretny temat, a nie żeby o samopoczuie zapytać;-)
 
no dobrze dobrze, nie bede porównywała wszystkich waszych objawow do moich..ale po prostu chcialam sie poradzic , kazda z nas ma w swoim zyciu jakies dziwne sytuacje i poptrzebuje jakichs porad.czlowiek sie caaale zycie uczy ,
:tak: dzieki :*
 
rudzia to jest jest wątek o pogaduszkach tylko na konkretny temat...tj objawy ciąży.
Nie zaśmiecajmy go postami nie na temat, bo potem ciężo jest znaleźć informacje, o których mowa w temacie;-)


jestem na tym forum od 3 miesiecy i nie pamietam zebys sie wypowiadala tu w jakiej kolwiek kwestii jak ci sie te forum nie podoba to tu nie zagladaj poprostu mamy tu z dziewczynami swoja wież rozmawiamy wspieramy sie i jest nam z tym dobrze wiec jakim prawem sie wtracasz to nie jest jedyne forum w necie i jezeli tu nie uzyska odpowiedzi niech zajrzy na inne i nic ci do tego:wściekła/y:
 
Witajcie :) jestem tu nowa i zwracam się do Was z wielką prośbą. Mam problem pewien...
Otóż biorę od 6 miesięcy tabletki antykoncepcyjne Diane35. ok 10 dni temu zaczęłam brać nowe opakowanie. nie wiem jak to się stało ale nie wzięłam dwóch tabletek pod rząd (to były ok 4-5 tabletka) ale później już się tak pilnowałam że brałam co do minuty. Dodam jeszcze że w tych dniach co zapomniałam wziąć tabletek współżyłam. Od wczoraj mam dziwne plamienia brązowe które dzisiaj są bardzo bardzo słabe. czasem kłuje mnie w jajnikach i boli. nie wiem czy może być taka możliwość że mogę być w ciąży?
z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
 
Witajcie :) jestem tu nowa i zwracam się do Was z wielką prośbą. Mam problem pewien...
Otóż biorę od 6 miesięcy tabletki antykoncepcyjne Diane35. ok 10 dni temu zaczęłam brać nowe opakowanie. nie wiem jak to się stało ale nie wzięłam dwóch tabletek pod rząd (to były ok 4-5 tabletka) ale później już się tak pilnowałam że brałam co do minuty. Dodam jeszcze że w tych dniach co zapomniałam wziąć tabletek współżyłam. Od wczoraj mam dziwne plamienia brązowe które dzisiaj są bardzo bardzo słabe. czasem kłuje mnie w jajnikach i boli. nie wiem czy może być taka możliwość że mogę być w ciąży?
z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)

Ja też kiedyś brałam te tabletki, i też zdarzało mi się zapomnieć, i w ciążę nie zaszłam.

A dlaczego bierzesz akurat te tabletki?
 
jestem na tym forum od 3 miesiecy i nie pamietam zebys sie wypowiadala tu w jakiej kolwiek kwestii jak ci sie te forum nie podoba to tu nie zagladaj poprostu mamy tu z dziewczynami swoja wież rozmawiamy wspieramy sie i jest nam z tym dobrze wiec jakim prawem sie wtracasz to nie jest jedyne forum w necie i jezeli tu nie uzyska odpowiedzi niech zajrzy na inne i nic ci do tego:wściekła/y:
A Ty jak chcesz sobie pogadać to są do tego odpowiednie wątki.
Po to są zakładane konkrene tematy, żeby można się było z nich czegoś dowiedzieć.
A tak temat o objawach ciąży zaśmiecacie pogaduszkami o samopoczuciu i potem jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć o objawach to musi wyłapywać konktertne posty pomiędzy tymi nie na temat.
Skoro jestś na forum od trzech miesięcy to powinnaś wiedzieć, że wątków nie powinno zaśmiecać się rozmowami nie na temat, bo od tego są tematy typu "pogaduszki".
Poza tym to forum publiczne, a nie wątek zamknięty i jak mam coś do powiedzenia odnośnie jego tematu to się wypowiadam.
 
reklama
jestem na tym forum od 3 miesiecy i nie pamietam zebys sie wypowiadala tu w jakiej kolwiek kwestii jak ci sie te forum nie podoba to tu nie zagladaj poprostu mamy tu z dziewczynami swoja wież rozmawiamy wspieramy sie i jest nam z tym dobrze wiec jakim prawem sie wtracasz to nie jest jedyne forum w necie i jezeli tu nie uzyska odpowiedzi niech zajrzy na inne i nic ci do tego:wściekła/y:

Jesteś tu od 3 września ....;-) Liczę i liczę i jakoś za nic nie chce mi wyjść 3 miesiące....:no::no::no:
 
Do góry