reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Mononoke - spokojnie, Nospa bezpieczna, bierz i sie nie stresuj, dzieciom wystaw te oceny, ale już nie w ten sposób jak zawsze wygląda maj/czerwiec w szkołach że to my-nauczyciele zalatani zabiegani a oni mają w dupie oceny, wszystko na spokojnie! i wtedy bierz wolne i masz spokój do porodu!!

Dziuba Ty naprawde wierzysz w to ze to sie da na spokojnie zalatwic? Wiekszosc rodzicow budzi sie w przeddzien konferencji, i wytlumacz takiemu na spokojnie ze dziecko mialo na pierwszy semestr niepoprawione 11 jedynek a na drugi drugie tyle i nie ma szans na poprawe juz :> To wtedy slysze: no niechze mu pani da jeszcze jedna szanse, no przeciez on/ona sie uczy! ale on/ona NIE POTRZEBUJE jezyka obcego do zycia. I jak sie wtedy nie denerwowac?

natusia, spoko ;) ja mam tyle spraw na glowie ze mnie sie wszystko myli i zapomina a niestety juz nie pamietam jak ktora z nas ma na imie i czym sie zajmuje.... oj marzy mi sie to L4 ;)
 
reklama
Mi też się zaczyna marzyć L4, ale teraz nie ma od kogo wziąć:eek: kolejna wizyta u nie wiem jeszcze jakiego gina za 4 tyg. ale tyle nie chcę pracować..i pewnie będę musiała udac się niedlugo do jakiegoś i prosić o zwolnienie...
 
Nienawidzę mojego uczulenia. Czy to słońce czy to deszcz jest bez zmian. W nocy mam wrażenie że wysmarkam mózg. Teraz popiłam sobie wapno - może minimalnie coś pomoże. Pstrykanie wodą do nosa to naprawdę nic nie daje :wściekła/y:

Kurcze już całą rolkę papieru wysmarkałam. Aż mnie głowa już od tego boli i niedobrze mi się robi.
 
Ostatnia edycja:
Ginka zaleciła mi żelazo, no i zaczełam łykać. Uczuliła tez że bedzie zatwardzenie, no i mam. I niech to sz....k ! Dopiero co unormowało mi się po I trymestrze i od nowa... chyba wszystkie hemoroidy mi wyjdą bbbuuuuu.....
 
Witam,
tylko na chwilę,
Bebzonik ja mam żelazo po którym nie ma zatwardzenia!! :-) Poważnie nie mam, łykam codziennie po dwie kapsułki i nic złego się nie dzieje. Mój gin powiedział, że po nim nie ma zaparć :-)
Chela-Ferr się nazywają! Koszt ok 12 zł za opakowanie!
Wypróbowałam wiele żelaza, ja to chodząca anemia i naprawdę po tym jest dobrze ;-)

Ellsi a homeotapia nie działa na Ciebie? Może warto spróbować :-)

Mononoke dlatego właśnie nie zostałam nauczycielką... :-)


Idę sprzątać, zaraz babcia przyjdzie i normalnie wstyd ;-) Adaś taki bałagan zrobił przed snem... :-)

Miłego dnia, udanego tygodnia i dużo dużo zdrówka!!
 
Dziewczyny pomóżcie....od pewnego czasu cierpię na strzaszne wzdęcia trwające kilka dni, nie boli mnie przy tym brzuszek, ale czuję taki dyskomfort. Dzisiaj od rana mam twardy i troszkę bolący brzuszek, nie wiem czy to przez te zaparcia czy coś się dzieje. Jem owoce, warzywa, sporo piję, nie pomagają czopki glicerynowe, wizytę mam za 3 tygodnie dopiero i nie wiem co robić????
 
a jakie owoce jesz?? mnie wzdyma na po truskawkach czy jabłkach.. może to jest przyczyna?? jedz dużo błonnika ja to zastanawiam sie czy można go w tabletkach łykać?? zauważyłam że jak pije wode z błonnikiem jem otręby to mi pomaga na zaparcia
 
No właśnie powiedziano mi, że jabłka są dobre na zaparcia wiec jak najbardziej, ale tez pomarańcze i mandarynki. Nie wiem moze zakupię sobie suszone sliwki, bo podobno najlepsze. Ale czy ten twardy brzuszek od tego się zrobił?????
 
reklama
A te twardnie nia brzuszka masz często w ciągu dnia czy raz na jakiś czas i twardnienie trwa kilka-kilkanascie sekund?
Bo dziewczyny już pisały o tzw skurczach przepowiadających Braxtona-Hiksa
 
Do góry