reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

reklama
dzwonilam - mam wizyte w srode, ale wolalam sie upewnic. Ginek kazal mi brac no spe 3 razy dziennie i magnez tak samo :/
Dziewczyny a no spe to w ogole mozna w ciazy bo na ulotce jest napisane ze nie :/
 
Mononoke ja dziś się też gina pytałam, bo mam nieraz trochę napięty brzuch i kazała brać nospę jak czuję, że coś niepokojącego. Także chyba można, ale wiadomo, trzeba obserwować czy nic podejrzanego się nie dzieje. Brzuch ma prawo twardnieć kilka razy dziennie, ale nie powinien wtedy boleć, także dobrze, że zadzwoniłaś do lekarza, zawsze lepiej się upewnić.
 
Odwiedzilam moja kolezanke w szpitalu (ona pracuje jako pielegniarka na gin-pol) i zapytalam jej czy to normalne. Wyslasla mnie do lekarki na dyzuze ;p
W skrocie to dostalam no spe i magnez czyli tak ja zlecal moj ginek i dowiedzialam sie zed narazie wszystko jest ok (Zrobila mi ktg i badanie na tym krzesle okropnym) ale mam isc na l4 i gwizdac na wszystko w lozku :D
 
dzwonilam - mam wizyte w srode, ale wolalam sie upewnic. Ginek kazal mi brac no spe 3 razy dziennie i magnez tak samo :/
Dziewczyny a no spe to w ogole mozna w ciazy bo na ulotce jest napisane ze nie :/

Jak wylądowałam pierwszy raz na IP to lekarz spytał czy biorę Nospę, a ja,że sporadycznie, bo czytałam,że w ciąży nie powinno się brać za dużo. Ale dostałąm wtedy ochrzan. Powiedział,że internet to żadne źródło, i że nospę można bez żadnych obaw brać. No i zapisał mi ją 3 razy dzień po 3 tablety:). Oczywiście,że nie brałam takich ilości. Jedna dziennie wystarczyła w zupełności.
 
Odwiedzilam moja kolezanke w szpitalu (ona pracuje jako pielegniarka na gin-pol) i zapytalam jej czy to normalne. Wyslasla mnie do lekarki na dyzuze ;p
W skrocie to dostalam no spe i magnez czyli tak ja zlecal moj ginek i dowiedzialam sie zed narazie wszystko jest ok (Zrobila mi ktg i badanie na tym krzesle okropnym) ale mam isc na l4 i gwizdac na wszystko w lozku :D
I właśnie tak zrób. L4 i gwizdaj na wszystko. Przecież to dla dzidziusia.
A nospe w ciąży lekarze często przepisują, więc nie ma co się stresować :tak:
 
I właśnie tak zrób. L4 i gwizdaj na wszystko. Przecież to dla dzidziusia.
A nospe w ciąży lekarze często przepisują, więc nie ma co się stresować :tak:
zostaly mi niecale 2 tygodnie, gdybym miala inna prace to juz dawno bym siedziala na L4, ale nikt za mnie dzieciom ocen nie wystawi :p Na szczescie do 8 czerwca mamy wystawianie ocen wiec potem moge sobie juz odpuscic :)
 
Mononoke - spokojnie, Nospa bezpieczna, bierz i sie nie stresuj, dzieciom wystaw te oceny, ale już nie w ten sposób jak zawsze wygląda maj/czerwiec w szkołach że to my-nauczyciele zalatani zabiegani a oni mają w dupie oceny, wszystko na spokojnie! i wtedy bierz wolne i masz spokój do porodu!!
 
reklama
zostaly mi niecale 2 tygodnie, gdybym miala inna prace to juz dawno bym siedziala na L4, ale nikt za mnie dzieciom ocen nie wystawi :p Na szczescie do 8 czerwca mamy wystawianie ocen wiec potem moge sobie juz odpuscic :)

Zapomniałam, że jesteś nauczycielką :zawstydzona/y:
W takim razie oszczędzaj się w pracy i nie daj sobie dzieciakom wejść na głowę:-p
 
Do góry