reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

reklama
Ellsi masz nawilżacz powietrza? To przydatna rzecz przy alergii, psikaj solą morską, wapno. Nic innego zrobić nie możesz....

Kati otręby, błonnik, dużo wody, owoce - jabłka i te sliwki suszone... Nic gazowanego, mało słodyczy (nie wiem czy jadasz). Jogurty, serki, kefiry, też pomagają w takich sytuacjach.

Ojjjj Dziewczyny, trzymajcie się dzielnie!!
 
Dziewczyny od kilku dni tak mnie na kawę wzięło - że aż sama jestem przestraszona... Bo przecież duzo nie można... A ja od chwili kiedy się obudzę - myślę, że już za chwilkę napiję się takiej mocnej z mlekiem bez cukru...
Do tej pory piłam kawę sporadycznie - a teraz...

ps. teraz przypomniało mi się, że jak byłąm w ciąży z moim sredniaczkiem - to miałam podobnie - ale wtedy uwielbiałam taką sypaną, zmieloną kawę - otwierałam puszkę i normalnie wąchałam ją - najchętniej najadłabym się jej nawet na sucho... co za dziwna zachcianka :-D
 
Ostatnia edycja:
A zbożowa kawka?Wiem że to nie ten sam smak ale może jakoś ci pomoże zaspokoić ten kawowy popęd ;-)
Ja to nie mam takich mocnych zachcianek.Jem dosłownie wszystko bo apetyt dopisuje ;-)
 
Ewelinak moja mama kawę łyżeczką jadła jak w ciąży była ze mną :-)
A ja kawy nie cierpię, ani w ciąży, ani poza nią ;-)
 
Ellsi-też miałam alergie,było to samo,smarkanie w nocy,łzawienie pieczenie oczu,nierozstawanie z papierem toalet.bo z chusteczkami nie mogłam nastarczyć.. pytałam się ginka co w tej sytuacji,bo myślałam że dosłownie zwariuję i powiedział,że już na tym etapie ciąży spokojnie mogę brać Claritine lub Allertec. Wzięłam i pomogło.Nie męcz się i weź coś zanim się zupełnie zmęczysz tą alergią.
 
a ja też mam zachcianki na kawę i dostałam zgodę gina bo mam ciśnienie niskie. nie jakiegoś szatana ale słabą mogę wypić. Jak nie wypiję kawy to zasypiam na stojąco albo lecę z nóg. A po kawie mam ciśnienie 100/70 :)

za to mnie ostatnio bolą plecy i spać przez to nie mogę. dziś lecę z nóg bo przez dziecko i siebie spałam moze ze 4 godziny. ale na szczęście mam wizytę już w środę to zapytam co z tym fnatem zrobić
 
reklama
Temat kawowy mmmm...:-)
Ja wcześniej nie piłam dużo kawy, a teraz też mnie nosi, dziennie muszę wypić przynajmniej jedną, czasem więcej. Ale piję Inkę. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić ale teraz mi już nie przeszkadza. I oczywiście z mlekiem, bez cukru;-)
 
Do góry