reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Kate witaj.Wiesz mimo wszystko skonultuj sie moze z innym lakarzem juz nie chodzi o zmiane diagnozy tylko o ludzkie wytułmaczenie całej sytuacji.Z tym skracaniem szyjki bym sie tak nie stresowała bo znam przypadki ze szyjka była krøtka a dziewczyny jeszcze ciaze przenosiły.
Pozatym poczytaj sobie tutaj na forum o podobnych przypadkach moze ktos cos doradzi tutaj o cukrzycy ciazowej https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/cukrzyca-ciazowa-i-zycie-po-niej-21291/ a tutaj o mamach ktøre podobnie jak Ty usłyszały od lekarza ze z malenistwem cos jest nie tak https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/niestety-pani-dziecko-nie-bedzie-zdrowe-49562/ oczywiscie zagladaj do Nas wrzesniøek i pisz co sie dzieje.
 
reklama
Kate, bardzo Ci współczuję, trzymam kciuki by było wszystko dobrze !

Dziewczyny współczuję tym które mają zgage !
Jeśli to coś co teraz czuję zwie sie zgagą to niech to szlak ! fujjjj, pierwszy raz w życiu mam coś takiego, a to wszystko przez małego ślicznego smacznego pączka z lukrem. OOOOO ja już na pączki nie spojrzę ! Wypiłam trochę cocacoli i ciut przeszło. A Wy jak sobie radzicie ?
 
Ostatnia edycja:
Na zgage mleko koniecznie zimne i migdały tylko z tymi migdałami słyszałam ze mozna do 5-6 dziennie bo wieksze ilosci podobno skurcze powoduja ale nie wiem dokonica czy to prawda.
 
Ja męczyłam się ze zgagą cały I trymestr, wypróbowałam wszelkie możliwe sposoby, pomogło mi zimne mleczko, migdały też jadłam w większej ilości niż 5-6 sztuk żadnych skurczy nie miałam. Można też zażyć Renni mi niestety nie pomogło było jeszcze gorzej,ale znam osoby którym przyniosło ulgę.
 
Witajcie, ja ze zgagą też się męczę już od I trymestru, ale już wiem po jakich potrawach sie pojawia i próbuję je wyeliminować, a jak nie to najlepsze dla mnie jest Rennie, jedna tabletka i już zaraz przechodzi:)
 
Kate- dużo wypoczywaj i się nie stresuj wszystko będzie dobrze;-),
Mi na zgagę pomaga guma do żucia ;-)- teraz z nią się nie rozstaje !;-)
 
A ja się dziwię - bo po 3 ciążach - pierwsza bez zgagi. To niesamowite. Przy chłopcach myślałam, ze oszaleję - nic nie pomagało. Spałam na siedząco... A teraz dziewczynka - i ciąza całkiem inna ;-) Dziwne...
 
ja też nie mam zgagi. Chyab tylko raz na samym poczatku miałam. Ale ja w całym swoim zyciu miałąm chyba z 2 razy zgage. Więc to raczej opce mi zjawisko. Za to mdłości mnie męczo ostatnio znowu:(
 
:-D zgaga to był chyba pierwszy z dziwnych objawów który spowodował myślenie: "Kurcze chyba jestem w ciąży" :-D i się sprawdziło. Tak to nigdy nie miałam zgagi - normalnie wtedy to szok przeżyłam.
 
reklama
Dziewczyny.... brzuch mi twardnieje strasznie :/ no i boli po bokach :/ co to jest? zaszodzi malenstwu ? :(((((
 
Do góry