reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Niby przy rodzinie to takie normalne wydaje się być, ale ja nie wyobrażam sobie że będę karmić przy ciotkach, kuzynkach czy innych... karmienie moim zdaniem powinno być raczej intymną czynnością i chwilą tylko dla mamy i maluszka.
 
reklama
miki pewnie, będziesz karmić tak żebyś czuła się komfortowo..ale ja to chyba jestem jakaś "zboczona" bo uwielbiam patrzeć jak dzidzia je cycka..i sama jak karmie, ale też jak przychodziły do mnie koleżanka i karmiła to zawsze się smiałam, że przepraszam, ale chcę popatrzeć..nie że od razu na wszystkie baby się patrzę, ale jak jakaś kumpela to siedzę i się gapię..maluszki wtedy są takie fajnie rozanielone, zamnknięte oczka albo znowu wpatrują się z takim uwielbieniem na mamę..super widok..
 
Ja u koleżanki też patrzyłam jak się karmi. Ale to chyba dlatego że mnie też to niedługo czeka. Tak to nie lubię jak ktoś wywala piersi. Może też jestem dziwna ale do mnie nie przemawia np. na basenie jak kobieta rozbiera się ze stroju i jej piersi mam prosto w twarzy (a jak ty byś szła z dużym dekoltem po mieście to pełne zbulwersowanie). Jak dla mnie wszystko można robić dyskretnie z zachowaniem choćby odrobiny intymności.
 
aniawos,

O tak, widok i zapewne uczucie niesamowite ! już się niemoge doczekać !
 
Niby przy rodzinie to takie normalne wydaje się być, ale ja nie wyobrażam sobie że będę karmić przy ciotkach, kuzynkach czy innych... karmienie moim zdaniem powinno być raczej intymną czynnością i chwilą tylko dla mamy i maluszka.
Jak Krystek był jeszcze taki malutki to pojechaliśmy do rodziców mojego W, więc poszłam do drugiego pokoju na karmić, bo krępowało mnie karmienie przy teściowej ,a zwłaszcza przy teściu i chciałam mieć trochę spokoju ,a tu nagle drzwi się otwierają i wpada teścio bo chce popatrzyć jak karmie za murowało mnie bo stał w drzwiach i się gapił. Totalny szok:szok:. Zdarzało mi się karmić na dworze ale tak żeby nikt tego nie widział.
 
miki pewnie, będziesz karmić tak żebyś czuła się komfortowo..ale ja to chyba jestem jakaś "zboczona" bo uwielbiam patrzeć jak dzidzia je cycka..i sama jak karmie, ale też jak przychodziły do mnie koleżanka i karmiła to zawsze się smiałam, że przepraszam, ale chcę popatrzeć..nie że od razu na wszystkie baby się patrzę, ale jak jakaś kumpela to siedzę i się gapię..maluszki wtedy są takie fajnie rozanielone, zamnknięte oczka albo znowu wpatrują się z takim uwielbieniem na mamę..super widok..

Ja też lubię patrzeć jak ktoś znajomy karmi, ale chyba bardziej dlatego że ciekawi mnie jak to wygląda, i co innego jak sobie siedzicie we 2 w zaciszu pokoju, a co innego jak na imprezie rodzinnej :)

Jak Krystek był jeszcze taki malutki to pojechaliśmy do rodziców mojego W, więc poszłam do drugiego pokoju na karmić, bo krępowało mnie karmienie przy teściowej ,a zwłaszcza przy teściu i chciałam mieć trochę spokoju ,a tu nagle drzwi się otwierają i wpada teścio bo chce popatrzyć jak karmie za murowało mnie bo stał w drzwiach i się gapił. Totalny szok:szok:. Zdarzało mi się karmić na dworze ale tak żeby nikt tego nie widział.
Z tym teściem to nieźle... :szok:
 
Jak Krystek był jeszcze taki malutki to pojechaliśmy do rodziców mojego W, więc poszłam do drugiego pokoju na karmić, bo krępowało mnie karmienie przy teściowej ,a zwłaszcza przy teściu i chciałam mieć trochę spokoju ,a tu nagle drzwi się otwierają i wpada teścio bo chce popatrzyć jak karmie za murowało mnie bo stał w drzwiach i się gapił. Totalny szok:szok:. Zdarzało mi się karmić na dworze ale tak żeby nikt tego nie widział.

Szalony, wrażliwy dziadek ;0
 
No ja przy rodzinie jak było więcej osobnikow to szłam do drugiego pokoju.Ale przy samej teściowej się nie wstydziłam.Przy teściu nie karmiłam bo włąsnie się krępowałam.
Ale moj teściu nie wpadł nigdy by patrzec jak karmię
 
mam pewien problem boli mnie ząb a raczej dziąsło ostatni ząb z tyły na dole (chyba mądrości) do polowy wyszedł a do połowy jest przykryty dziąsłem mam tak od dawna ale w niedziele zaczął mnie boleć i do tej pory dziąsło mnie boli do dentysty jestem zapisana w następnym tyg moge coś brać na ból??? i czy możliwe żeby przez ten ból mój Gabryś mniej się ruszał???
 
reklama
Bafinka napewno możesz wziąźć apap, paracetamol.
Moje ósemki wyglądają identycznie. Nie dość, że wyszły strasznie daleko to jeszcze wystają tylko troszeczkę ponad dziąsło. Najgorsze jest to, że tych zębów ponoć się nie leczy. Nadają się tylko do wyrwania. I ja właśnie jedną już mam wyrwaną. Robił mi to chirurg, bo dentysta nie chciał się tego podjąć. Nie będę Ci opisywać wizyty, ale miłe to nie było. A najgorsze jest to, że mam jeszcze 3 takie ósemki. Dlatego trzymam kciuki aby to nie bolała ósemka a inny ząb lub dziąsło.
 
Do góry