reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

sylwia mam nadzieję że ból cię opuści.

Jeśli chodzi o rentgena to kiedyś mnie lekarz ortopeda przy skręconej kostce spytał czy jestem w ciąży, a ja szok. Zastanawiałam się czy przypadkiem o czymś nie wiem. A mu właśnie o rentgen chodziło. Rentgena starają się nie robić chyba że jest zagrożenie życia i nie można w inny sposób zlokalizować obrażeń (np. wypadek itp).
 
reklama
a jak mam sobie poradzićź z bólem tego dziąsła?? można maść sachol w ciązy używać??

To informacja z ulotki:

Ciąża i karmienie piersią
Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.
Stosowanie w okresie ciąży wyłącznie na zlecenie lekarza.
Pochodne kwasu salicylowego są wydzielane z mlekiem kobiecym i nie zaleca się ich stosowania w okresie karmienia piersią.

Czyli nie ma zakazu stosowania w ciąży. Informacja jak na większości leków, żeby skonsultować się z lekarzem. Myślę, że możesz go sporadycznie użyć.
 
sylwia to dobrze udalo Ci sie dostac do dentysty. Mam nadzieje ze przestanie Cie bolec i bedzie wszystko ok.
Nie wiem, moze zle to napisalam ale tez mialam na mysli, ze rentgen to ostatecznosc i na pewno kazdy lekarz nie zrobi rentgena bo tak sobie chce tylko wtedy gdy jest to koniecznosc.
 
Dziewczyny mój kręgosłup wczoraj odmówił posłuszeństwa :-(
Juz od jakiegoś czasu miałam bóle - ale wczoraj - nie mogłam chodzic, siedzieć, stać, leżeć mogłam tylko na jednym boku. Ból pulsował tak, ze nie mogłam powietrza złapać... Do tego mrowienie w nogach straszne. Zadzwoniłam do przychodni. Mam wizytę dzisiaj o 16.
Miałam juz przedtem problemy z tym odcinkiem kręgosłupa - tak gdzieś "w krzyżu: - na rentgenie zmiany jakies wychodziły... a teraz - masakra.
Dzisiaj rano troszke lepiej, ale boje się wstac z łóżka...
Martwię się tylko czy lekarz mi w czymś pomoże :-( Bo paracetamol nie działa :-(
 
ewelinak kurcze to niedobrze. Za duzo po prostu na siebie bierzesz i sie organizm zbuntowal. Mam nadzieje ze lekarz jakos pomoze. Ja tez od lat mam problemy z kregoslupem tylko z czescia ledzwiowa i mi pomaga fizjoterapia wiec moze i Tobie to cos da. Trzymam kciuki!
 
reklama
Ewelinak - powodzenia u lekarza...myślę, że czas abyś pomyślała o sobie i W KOŃCU odpoczęła! Bo Ty jedna to jesteś taka jak kilka z nas zebranych razem w kwestii pracy i obowiązków...
 
Do góry