reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

No ona ma taki charakter, że zawsze by chciała żeby na jej wyszło...
Ja myślę że jej po prostu żal d... ściska że my jesteśmy razem, a jej mąż jest też za granicą i ona musi sama z dziećmi siedzieć. Gdyby człowiek chciał tylko siedzieć i myśleć do się może stać to już od samego początku w domu powinnam być, bo na początku to jeszcze większe prawdopodobieństwo że coś będzie nie tak... A przecież tutaj też są szpitale i lekarze, to ja nie wiem o co jej chodzi. Poza tym w ogóle jakby za złe mi miała, że ciążę dobrze znoszę, że brzuch mi nie przeszkadza i takie tam. Ellsi ja to mam uczulenie ale na nią:wściekła/y:
Na początku się cieszyłam że kobieta będzie w rodzinie, bo sama siostry nie mam, że będzie z kim pogadać itd a to takie wredne małpsko się okazało :baffled:
 
reklama
Mononoke pozazdrościć miseczki D, :-)
mój biust wskoczył z B na C, no i pod biustem też zrobiło się więcej, a jakoś każdy rodzaj bielizny jak jest dopasowany to bardzo mnie drażni, odbijają się fiszbiny na skórze, gumki pozostawiają ślady... nawet majtki musiałam pokupować większe bo czuje dyskomfort jak są zbyt obcisłe.
Jakaś mega nadwrażliwa skóra mi się zrobiła...

Ja podobnie stosuję kremy przeciw rozstępom i jak na razie jakiś nowych rozstępów nie widzę...:szok: oby tak dalej... :)))

Mustelę poleca wiele kobiet, ponoć skuteczna, tylko cena średnio atrakcyjna... jak dla mnie za drogo!!!

Ja pozostaję więc przy Perfecie MAMA do biustu i przeciw rozstępom - na razie działa :))

BigChild zgagę miewam już od dość dawna, stosuję Rennie - poleciła mi ginekolog,jako jedyny może być dla kobiet w ciąży, bo jest bezpieczny. już nawet połówka tabl pomaga wręcz od ręki.

Można też regulować to dietą: unikać kwaśnych potraw i smaków, no i słodyczy, chleba na zakwasie i soków owocowych i warzywnych. Ja jednak nie potrafię zrezygnować z tych smaków więc pomagam sobie Rennie - naprawdę działa.
:happy:


Witaj w klubie , mi jakos rozmiar piersi sie nie zmienil, a obwod pod, bo odgniataja mi sie staniki, do tego zmienilam majtki bo to samo sie robilo, az brzuch bolal tak uciskaly.
 
No ona ma taki charakter, że zawsze by chciała żeby na jej wyszło...
Ja myślę że jej po prostu żal d... ściska że my jesteśmy razem, a jej mąż jest też za granicą i ona musi sama z dziećmi siedzieć. Gdyby człowiek chciał tylko siedzieć i myśleć do się może stać to już od samego początku w domu powinnam być, bo na początku to jeszcze większe prawdopodobieństwo że coś będzie nie tak... A przecież tutaj też są szpitale i lekarze, to ja nie wiem o co jej chodzi. Poza tym w ogóle jakby za złe mi miała, że ciążę dobrze znoszę, że brzuch mi nie przeszkadza i takie tam. Ellsi ja to mam uczulenie ale na nią:wściekła/y:
Na początku się cieszyłam że kobieta będzie w rodzinie, bo sama siostry nie mam, że będzie z kim pogadać itd a to takie wredne małpsko się okazało :baffled:
miki dokladnie tak to opisalas jak sobie o niej pomyslalam. Takie teksty to mozna uslyszec tylko od kogos kto Ci ewidentnie zazdrosci i raczej za dobrze nie zyczy. Trzymaj sie i nie sluchaj jej, chociaz juz Ci wspolczuje bo pewnie ciagle sie bedzie wymadrzac jak powinnas dziecko chowac, bo przeciez ona doswiadczona to wie lepiej....ehhhh wspolczuje
 
miki dokladnie tak to opisalas jak sobie o niej pomyslalam. Takie teksty to mozna uslyszec tylko od kogos kto Ci ewidentnie zazdrosci i raczej za dobrze nie zyczy. Trzymaj sie i nie sluchaj jej, chociaz juz Ci wspolczuje bo pewnie ciagle sie bedzie wymadrzac jak powinnas dziecko chowac, bo przeciez ona doswiadczona to wie lepiej....ehhhh wspolczuje

Dokładnie jest tak jak piszesz.... U niej dzieci wiecznie chore i non stop w domu siedzą, to już widzę jej minę jak ja z dzieckiem w zimie będę na spacery wychodzić :rofl2: ale szczerze powiedziawszy to mam to w nosie ;-)
 
Miki Najlepszą metodą odnośnie alergii jest unikanie kontaktu z czynnikami alergizującym. U mnie nie jest to możliwe ale myślę, że u ciebie z takim dwunożnym czynnikiem jak najbardziej :rofl2:
 
Miki Najlepszą metodą odnośnie alergii jest unikanie kontaktu z czynnikami alergizującym. U mnie nie jest to możliwe ale myślę, że u ciebie z takim dwunożnym czynnikiem jak najbardziej :rofl2:
No, swieta prawda, ja mialam takiego alergena kiedys w poblizu, to sie od niego szybko odizolowalam i zycie znowu jest piekne :rofl2:
 
Witam:-)

Mnie też biust i brzuszek swędzą i smaruję ile mogę żeby uniknąć rozstępów. Na razie jest ok.

Widzę, że nie tylko ja mam problem ze zgagą. Przed ciążą nawet nie wiedziałam co to jest, a od jakichś 2 tyg mam ją prawie non stop, szczególnie w nocy. Wczoraj to spać nie mogłam tak mnie paliło i nie wiem po czym. Pomogło trochę podniesienie poduszki, ale to niezbyt wygodnie. Muszę wypróbować mleko jak radzicie. No i gdzieś czytałam, że glinka lekarska pomaga, ale jeszcze nie próbowałam. Trzeba w aptece spytać.
 
Rozstepy moga wyjść nawet tuz przed porodem i bywa tak że nawet najlepszy rem temu nie zapobiegnie.Więc jesli wam sie tak by przytrafiło to sie nie załamujcie że krem był zły i nie pomógł.Ja przy pierwszej ciąży stosowałam Fissan i niestety nie zapobiegł on rozstepom.Ale ja tylko chce tak was na to przygotowac że tak się może stac przy stosowaniu kremów.
 
Rozstepy moga wyjść nawet tuz przed porodem i bywa tak że nawet najlepszy rem temu nie zapobiegnie.Więc jesli wam sie tak by przytrafiło to sie nie załamujcie że krem był zły i nie pomógł.Ja przy pierwszej ciąży stosowałam Fissan i niestety nie zapobiegł on rozstepom.Ale ja tylko chce tak was na to przygotowac że tak się może stac przy stosowaniu kremów.
Moja ginka uwaza ze kazdy krem na rozstepy to kit marketingowy. Popiera to moja kosmetyczka twierdzac ze jak ktos ma tendencje do rozstepow to i tak bedzie mial czy smaruje kremem czy nie.
 
reklama
No własnie ja to mam mętlik bo jedni mówią żeby stosowac profilaktycznie bo może to załagodzic lub zmniejszyc a zdrugiej strony własnie może to nic nie dac.Ech
Tak ostatnio np miałam zatarg co do stosowania kwasu foliowego i witamin przez cała ciąże.Bo mi lekarz pwoiedział że jesli wyniki sa dobre to nie ma potrzeby faszerowac sie witaminami a szwagierka z teściowa na mnie naskoczyły że trzeba by uniknąć niepotrzebnych wad.i az mnie krew zalewala że maja mi czelnośc narzucac że słucham "niekomepentnego"lekarza bo one wiedza inaczej
 
Do góry