reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

kociatka wow!!! sama bym tego lepiej nie napisała, słuchaj moze zmienisz profesje co??? fakt, my po tych naszych przygodach jestesmy nieźle obcykane w tych wszystkich medycznych farmazonach:):) - angelika trzymam kciuki!!!!!

byłam dzis na starowce i byly strazackie zawody, musieli biedaki leciec kupe metrów z wezami a potem siup na wieze ratusza wbiegac...az normalnie chcialam sie przyłączyc..moze by to cos dało ?:):):):)
 
reklama
WISIEŃKA mnie też męczy straszna zgaga. Ale zmartwiła mnie ta szyjka macicy krótka.czy to może znaczyć że niedługo poród?albo może że poród będzie łatwy?
 
Angelika, to ozacza, ze raczej powinnas sie oszczedzac zanim nie donosisz. Jestes na takim etapie ze nie ma sie juz co martwic raczej, tylko za bardzo nie brykac. Lekow juz Ci raczej teraz nie zapisza, jesli wczesniej nie dostalas.
Teoretycznie mozna urodzic wczesniej i szybciej z krotka szyjka, ale patrzac na nasze przypadki - niekoniecznie tak musi byc. Warto jednak uwazac do konca tego 37 tyg, zeby miec pewnosc donoszenia ciazy
 
reklama
MISZA. Napisane było że pacjentka w 30 tygodniu ciąży ze skurczami coś tam i przepisali mi nospe i duphastol czy jakoś tak.w szpitalu byłam 3 dni pod kroplówka z magnezem.nie napisali żebym leżała ale lekarz zlecił
 
Do góry