reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Witajcie, cieżaróweczki.
Podekscytowana jestem, bo moja dobra kumpela z pracy pojechała do kontroli (dzisia mija termin) i za chwilkę będzie miała cc.
No i u nas na forum faktycznie gorąco się robi, za chwilkę po kolei będziemy przenosić się na inny wątek :).

mei, kciukasy za glukozę, pewnie dietka Cię nie minie, ale pomoże:)!

kociatka, mój Młody też nizutko, śmieszne uczucie, gdy tak między nogami czuję ruchy. Ale swoją drogą wyżej też brzucho faluje.

maqnio, Wisieńka, witajcie, Wy w pierwszej kolejności zobaczycie swoje cudeńka! Ja już nie mogę się doczekać!!!

Byłam dzisiaj na zakupkach, wyprzedaże nas omijają :(. Tyle fajnych rzeczy, a ja pozowoliłam sobie tylko na T-shirciki bez mierzenia... Teraz zresztą skupiam się na ciuszkach dla Młodego, nie dla siebie. Ale przecież mama też musi jakoś wyglądać!?
 
reklama
Mondy, a bedzie gorecej - to dopiero poczatek :-) Pod konec czerwca juz bedziemy sie mylic, kto w dwupaku, a kto rozpakowany, he he

Oooo, wyprzedaze to juz??? Dobrze, ze chociaz zalapalam sie na zimowe :)

Mei, troche diety i powinno przejsc... Na szczescie to chwilowe problemy i czeste w ciazy. O ile pamietam to nawet jeszcze nie cukrzyca, a slaba tolerancja glukozy. Tarczyca czesto swiruje rowniez. Mam nadzieje, ze szybko sie wszystko unormuje!
Grzechotka:-D Ja mam w brzuchu mala osmiorniczke chyba, bo rozpycha sie niemal wszedzie (nie jak cos co ma tylko 4 konczyny)

Wisienka, przegon te zgage. Co za bestia, zeby tak Cie molestowac. Mialam pare razy w I trymestrze i diabelnie nieprzyjemna sprawa. Potem w miare jak brzuch rosl, maly zaparkowal w blokach startowych i na zoladek nie naciskal (na pecherz tak:eek:)
 
Ostatnia edycja:
Hej Brzuszki!!!
chciałam dzs myc okna a tu..leje jak z cebra:szok: to znak, zebym jednak nie myła?? hm....:-). Byłam wczoraj na ktg, na zapisie pojawiło sie 5 skurczy, któe podchodziły pod 100%:szok:a co dziwne nie były jakos mega bolesne i nieprzyjemne gin obejrzał zpais i stwierdził, że bardzo dobrze i ze macica ćwiczy przed porodem. ni niech mu bedzie - wierze na słowo:) w nocy kilka skurczyków niewielkich, a od rana - jak zwykle spokój.
ciekawe co tam u agrawy...
kociatka Mój Bąbelek chyba tez niżej, bo siusiam cześciej i zgagi prawie brak - CUD!!!!ja tez stwierdzam ze moje dziecie ma po 5raczek i 5nózek:-)tak sie rozpycha, ze szok.
mei dietka to nie koniec świata, bedziesz sie na pewno dużo lepiej czuła przy zdrowszym i mniej ocukrzonym jedzonku:)
mondy ja tez juz wogóle o sobie zapomniałam i nie pamietam kiedy ostatni raz kupiłam cos dla siebie (musi sie to zmienic jak ten K-2 zniknie z mojego pola widzenia i bede widziała wąłsne stopy), ale powiem Ci ze zadne zakupy dla siebie czy małza nie sprawiają mi tyle radości co zakupy dla Rózinki. normalnie ciagle mogłabym jej cos kupowac (chyba musze zamknąc na jakąś kłódke mój portfel):-)

calej reszcie kuleczek miłego dzionka życze:)
 
hej dziewczynki . ale tu dzisiaj cisza...
no ja jeszcze sie nie rozpakowalam :-) dzisiaj mam ukonczony 37 tydzien!! a skurcze co raz czestrze!! jedyne co mnie przeraza to to ze jutro mam calkowicie odstawic fenoterol a bez niego pewnie dopadna mnie mega skurcze!! mam tez jutro wizyte i dowiem sie jak tam na dole wyglada po sciagnieciu szewka
pewnie jutro sie Wszystkie pojawicie :-) wiec buziaki , do juterka
 
mamakubka Ty wiesz jak ja ci tych skurczy zazdroszcze?? kurcze no!!bardzo.:-):-)gratuluje 37 tygodnia i ciesze sie razem z Tobą. u mnie tak jak mała na swiat sie pchała, tak teraz kiedy juz moze - nic, cisza, od wczoraj ani jednego skurcza:szok:niezdecydowane to moje dziecię. trzymam kciuki za wizyte!!!!
 
Mama Kubka, dzieje sie, oj dzieje:-) Daj znac jak poszlo. Pewnie juz niedlugo!

Magnio, jak Cie skurczybyki dopadna to nie bedziesz juz za nimi tesknic;-)

Kochane, kiedy odstawilyscie / odstawicie fenka/ cordafen? Waham sie czy jeszcze brac, z drugiej strony powinnam jeszcze tydzien wytrzymac w dwupaku.... Lekarz na urlopie:crazy:

Umowilam sie dzisiaj z polozna. Super babeczka:-) Poglebilo to spotkanie moje pozytywne nastawienie. Skad mi sie to bierze? Pewnie stad, ze jeszcze nie rodzilam:-D

Wyczekany, co slychac? Daj glos!
 
mamakubka a bardzo chetnie, wez mi kochana przeslij kilka skurczyków przez kabelki:)
kociatka ja za wami tesknie non stop, bez wzgledu na wszystko, wkoncu jak na nałóg przystało:)ja cordafen odstawilam dzien przed zdjeciem szewka:) i super, ze masz taka fajna połozna:)
 
reklama
Do góry