reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie dziś zakwalifikowali do zabiegu szwu, ale dalej czekam na posiew... Wiecie może ile w szpitalach mniej więcej czeka sie na taki wynik posiewu z szyjki ?? Powiedzieli mi że do zabiegu wynik musi być jałowy. Lekarz stwierdził że szyjka krótka,ale trzyma ... trochę denerwuje mnie czas oczekiwania na zabieg bo ta szyjka się kurczy i czuje to ...
Ja pełny posiew miałam po 4-5 dniach. Wstępny niepełny kolejnego dnia.
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pessar od tygodnia, i oczywiście znów powody do zamawiania. Dziś podczas oddawania moczu w południe i w sumie jakieś 15 min temu . Kropeczki krwi wręcz mikro ale to krew ... Biorę luteinę dopochwowo swą razy dziennie , i raz na trzy dni dodatkowe globulki zamiennie. Co znów może być nie tak ? Wizytę mam zaraz . Czy któraś z Was tak miała ?
 
Hej dziewczyny, mam pessar od tygodnia, i oczywiście znów powody do zamawiania. Dziś podczas oddawania moczu w południe i w sumie jakieś 15 min temu . Kropeczki krwi wręcz mikro ale to krew ... Biorę luteinę dopochwowo swą razy dziennie , i raz na trzy dni dodatkowe globulki zamiennie. Co znów może być nie tak ? Wizytę mam zaraz . Czy któraś z Was tak miała ?
Ogólnie podrażnienia bywają częste podczas stosowania progesteronu. Kiedy masz wizytę??
 
Dorota - skoro masz wizytę w tak krótkim czasie, to teraz już się nie nakręcaj i nie czytaj o tym. Stres może bardziej szkodzić niż ta krew.

P86- a jakieś leki w szpitalu na skurcze dostajesz?
 
Dorota - skoro masz wizytę w tak krótkim czasie, to teraz już się nie nakręcaj i nie czytaj o tym. Stres może bardziej szkodzić niż ta krew.

P86- a jakieś leki w szpitalu na skurcze dostajesz?
Dzisiaj poczułam takie twardnienia brzucha przez 20 minut i czasami takie ciągnięcie w szyjce jakby ktoś ją ciągnął/badal/dotykał. Dziwne uczucie, nie jakieś bolesne.
Co do leków to nie dostaje nic bo w sumie wczoraj skurczów nie miałam, dzisiaj wzięłam sobie swoją nospe, pielęgniarki widzę rano, potem już nawet nikogo nie widzę, więc nie mam jak zapytać... założę się, że dałyby mi nospe czyli to co biorę sama.
 
Dzisiaj poczułam takie twardnienia brzucha przez 20 minut i czasami takie ciągnięcie w szyjce jakby ktoś ją ciągnął/badal/dotykał. Dziwne uczucie, nie jakieś bolesne.
Co do leków to nie dostaje nic bo w sumie wczoraj skurczów nie miałam, dzisiaj wzięłam sobie swoją nospe, pielęgniarki widzę rano, potem już nawet nikogo nie widzę, więc nie mam jak zapytać... założę się, że dałyby mi nospe czyli to co biorę sama.
A magnez bierzesz?
 
reklama
Do góry