reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny- dziękuje za porady. Zrobiłam tak jak napisaliście. Jestem już po wizycie. Szyjka nie poddaje narazie. Ale macica jest pobudzona i dostałam zwiększone ilości lekarstw a jak nie pomoże do tygodnia to mnie czeka kilkudniowa wizyta w szpitalu na jej uspokojenie.
Szew miałam założony profilaktycznie, po dwóch poronieniami. Jeden w 26 tygodniu ze względu skrócona szyjkę- niestety małej nie udało się uratować i w 6 tygodniu. Oczywiście wymaz również mi wzięła do sprawdzenia.
 
reklama
Dziewczyny- dziękuje za porady. Zrobiłam tak jak napisaliście. Jestem już po wizycie. Szyjka nie poddaje narazie. Ale macica jest pobudzona i dostałam zwiększone ilości lekarstw a jak nie pomoże do tygodnia to mnie czeka kilkudniowa wizyta w szpitalu na jej uspokojenie.
Szew miałam założony profilaktycznie, po dwóch poronieniami. Jeden w 26 tygodniu ze względu skrócona szyjkę- niestety małej nie udało się uratować i w 6 tygodniu. Oczywiście wymaz również mi wzięła do sprawdzenia.

Dobrze zrobiłaś :) na pewno będzie dobrze.
 
Gratuluję z całego serca❤. Od razu dodam, ja miałam poród kleszczowy, bo mala w trakcie porodu się przekręc8ła i uciekła w poprzek...też mnie porozrywało, szyli przez godzinę,ale dzis prawie dwa tygodnie później już mogę norm
alnue siadać, nadal krwawię, ale juz nie boli....😆😄
Dajesz nadzieję 😍 ja póki co beznadziejnie się czuję, mimo antybiotyku mam temperature i zatrzymało mi mocz, spuszczali mi go cewnkiem. Nie wiem jak długo zostanę w szpitalu a wiadomo tu jest ciężko samemu to wszytsko ogarnąć ☺
Gdyby nie to pękniecie było by naprawdę cudownie 😍
 
Ooo to jednak nie cesarką się skończyło u Ciebie... Oj przeciorała Cie i ciąża i jeszcze teraz poród i połóg😕 zbieraj siły i oby jak najszybciej Ci się wszystko wygoiło✊
Cudnie, że z córeczką wszystko dobrze, nie martw się że śpi dużo - ona wie, że Ty musisz zebrać siły i daje Ci po prostu czas na odrobinę regeneracji♥️, zobaczysz że odzyskasz siły i wszystko się ułoży🙂
Trzymajcie się ciepło a Ty wracaj do pełni sił😍
No nie powiem myslalm że ciąża była trudna ale ten połog też to najprzyjemniejszych nie należy 😞 ważne że moje maleństwo zdrowe, to się dla mnie tylko liczy, odliczam kiedy będę mogła wyjść do domu bo tam bedzie lepiej ☺☺
 
Ja sobie dziś pojechałam na zdejmowanie szwu, 38+6. Zanim na oddzial to ktg i...podobno mam skurcze 🤔 a ja nic nie czułam! Zdjęli mi szew ok. 11.00. Bol okropny, ale trwał minutę na szczęście. Potem skurcze zaczęły się nasilać i teraz zaczynają nabierać regularności....czyżby przyszła moja kolej 🤭🤷🥳💪🤔?
Czekamy na wiadomości 😊 Powodzenia! 💪😊
 
A ja dziewczyny tak się zastanawiam... Brałam przez 10 dni nystatynę na upławy. Tabletki skończyły mi się 2-3 dni temu. Niedawno podczas podcierania się zauważyłam zwiększoną ilość śluzu i jeden zbity "glut". Czy to mogą być pozostałości po infekcji w dalszym ciągu? Czy czop mi odchodzi? Dodam, że już wcześniej miałam podobne glutki. Teraz wydzielinę mam normalną, przezroczystą i tylko podczas podcierania się.
 
A ja dziewczyny tak się zastanawiam... Brałam przez 10 dni nystatynę na upławy. Tabletki skończyły mi się 2-3 dni temu. Niedawno podczas podcierania się zauważyłam zwiększoną ilość śluzu i jeden zbity "glut". Czy to mogą być pozostałości po infekcji w dalszym ciągu? Czy czop mi odchodzi? Dodam, że już wcześniej miałam podobne glutki. Teraz wydzielinę mam normalną, przezroczystą i tylko podczas podcierania się.

Zażywasz jeszcze coś dopochwowo np. luteinę?
 
Zażywasz jeszcze coś dopochwowo np. luteinę?
Tak, do 37 tygodnia podobno będę musiała ją aplikować. Tylko, że ostatnimi czasy mialam spokój ze zwiększoną wydzieliną. Dzisiaj z rana też był spokój, aż poszłam już któryś raz z kolei dziś na siusiu i nagle tutaj takie zaskoczenie delikatne.
 
reklama
Do góry