reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej dziewczyny ☺ u mnie 37+ 3 w zasadzie dziś i właśnie od kilku godzin mam skurcze co 10 minut więc leżę już ubrana i gotowa do jazdy 😃 skurcze na 100 % porodowe, boli jak cholera. Jak na złość mój mąż ma nocke... Na szczęście mieszkam z teściowa i teściem wiec jedno mnie zawiezie a drugie zostanie z dzieckiem ☺
Trzymajcie kciuki 😃 będę dawać znać ☺
Pięknie, będzie kolejne szyjkowe dziecko🥰😍😘
 
Ooo to jednak nie cesarką się skończyło u Ciebie... Oj przeciorała Cie i ciąża i jeszcze teraz poród i połóg😕 zbieraj siły i oby jak najszybciej Ci się wszystko wygoiło✊
Cudnie, że z córeczką wszystko dobrze, nie martw się że śpi dużo - ona wie, że Ty musisz zebrać siły i daje Ci po prostu czas na odrobinę regeneracji♥️, zobaczysz że odzyskasz siły i wszystko się ułoży🙂
Trzymajcie się ciepło a Ty wracaj do pełni sił😍
Gratuluję z całego serca❤. Od razu dodam, ja miałam poród kleszczowy, bo mala w trakcie porodu się przekręc8ła i uciekła w poprzek...też mnie porozrywało, szyli przez godzinę,ale dzis prawie dwa tygodnie później już mogę norm
alnue siadać, nadal krwawię, ale juz nie boli....😆😄
 
Ja urodziłam 3.03.21 dwie dziewczynki w 29tc. Rano było wszystko dobrze, a ok 13 zaczelam plamić, odszedł mi czop i dostałam skurczów. Lekarze powiedzieli, że najbezpieczniej będzie zakończyć ciąże. Co okazało się dobrym pomysłem, bo jedno łożysko już się zaczęło odklejać. Dużo walki przed nami, ale mam nadzieję na pomyślne zakończenie tej krętej drogi. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę donoszenia ciąż 😊
Gratulacje, dwie dziewczynki, jak cudownie ! ❤❤ dużo zdrówka dla nich i dla mamy😍
 
Hej dziewczyny,
Chciałabym się przywitać. Szew mam założony od 3 tygodni. Obecnie jestem 15+3. Mam kilka pytań, jeżeli byście mogły mi pomoc troszkę. Mam często bóle w na dole brzucha na wpojeniu łonowym. Czy to normalne po założeniu szwu. Czy jednak powinnam zadzwonić do ginekolog?. Dodam, ze od czasu do czasu pojawiają się żółte upławy. Robiłam sobie wyniki moczu. W zwykłym nie wykazała żadnych bakterii i czekam do poniedzialku na posiew. Wizytę planowana dopiero u gin mam na 24.03 . Strasznie się boje i nie wiem co mam robić .
 
Cześć a czy przed założeniem zrobili Ci posiew? Nie miałam szwu więc co do upławów się nie wypowiem natomiast na tym etapie ciąży miałam taki gęsty śluz mleczny im wyższa ciaza tym on bardziej zanikal.
 
Hej dziewczyny,
Chciałabym się przywitać. Szew mam założony od 3 tygodni. Obecnie jestem 15+3. Mam kilka pytań, jeżeli byście mogły mi pomoc troszkę. Mam często bóle w na dole brzucha na wpojeniu łonowym. Czy to normalne po założeniu szwu. Czy jednak powinnam zadzwonić do ginekolog?. Dodam, ze od czasu do czasu pojawiają się żółte upławy. Robiłam sobie wyniki moczu. W zwykłym nie wykazała żadnych bakterii i czekam do poniedzialku na posiew. Wizytę planowana dopiero u gin mam na 24.03 . Strasznie się boje i nie wiem co mam robić .
Ja po szwie nie miałam upławów, raczej było bardziej sucho, ale nie wiem jak być powinno bo ja szew miałam tylko dwa tygidnie. Ogólnie jeśli cokolwiek Cię niepokoi to ja radzę dzwonić do lekarza. Albo uspokoi, że jest ok, albo poleci podjechać wczesniej, tym bardziej, że do wizyty masz kawał czasu
 
Hej dziewczyny,
Chciałabym się przywitać. Szew mam założony od 3 tygodni. Obecnie jestem 15+3. Mam kilka pytań, jeżeli byście mogły mi pomoc troszkę. Mam często bóle w na dole brzucha na wpojeniu łonowym. Czy to normalne po założeniu szwu. Czy jednak powinnam zadzwonić do ginekolog?. Dodam, ze od czasu do czasu pojawiają się żółte upławy. Robiłam sobie wyniki moczu. W zwykłym nie wykazała żadnych bakterii i czekam do poniedzialku na posiew. Wizytę planowana dopiero u gin mam na 24.03 . Strasznie się boje i nie wiem co mam robić .
Cześć, tak jak piszą dziewczyny - jeśli masz wątpliwości to kontaktuj się z lekarzem, przyśpiesz wizytę jeśli to możliwe. Tutaj są różne przypadki, sądzę, że zawsze Ci ktoś coś poradzi ale każdy organizm jest inny i nie zawsze rada będzie trafna. Bardzo wczesnie Ci założyli szew, napisz coś więcej - jaka była szyjka w 12tc, czy zrobili Ci posiew z szyjki przed założeniem, jaki tryb życia Ci zalecono, opisz ten ból w spojeniu łonowym - czy jest takim kłuciem czy bardziej jak ból menstruacyjny, od kiedy Ci ten ból towarzyszy.
Bądź dobrej myśli i przede wszystkim bądź czujna🙂
 
reklama
Hej dziewczyny,
Chciałabym się przywitać. Szew mam założony od 3 tygodni. Obecnie jestem 15+3. Mam kilka pytań, jeżeli byście mogły mi pomoc troszkę. Mam często bóle w na dole brzucha na wpojeniu łonowym. Czy to normalne po założeniu szwu. Czy jednak powinnam zadzwonić do ginekolog?. Dodam, ze od czasu do czasu pojawiają się żółte upławy. Robiłam sobie wyniki moczu. W zwykłym nie wykazała żadnych bakterii i czekam do poniedzialku na posiew. Wizytę planowana dopiero u gin mam na 24.03 . Strasznie się boje i nie wiem co mam robić .

Ja miałam szew. Mój lekarz mówił, że taka wydzielina jest niepoprawna. Wtedy zaraz miałam dzwonić, na szybko posiew z szyjki i brałam leki. Ja bym się skonsultowała z lekarzem szybciej niż później.
 
Do góry