reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Spokojnie 😊 ja zaczęłam wątpić w moc leżenia. Tu w szpitalu jestem bardziej aktywna jak w domu i jakoś mi lepiej na ten brzuch 😊
Wiesz co, ja zaczelam wątpić i nieiwem co myśleć jak lezalam i sie lekko skrocila... Az jestem ciekawa co będzie na wizycie za 1.5tyg przy lekko wiekszej aktywności... Ale masz rację np jak chodzę nieraz mniej boli mnie brzuch niz jak leze.... Jedynie psychika moja ma się lepiej jak leze bo jak pochodze ogarnia mnie strach ze moze przesadziłam z "aktywnością" :)
 
reklama
Wiesz co, ja zaczelam wątpić i nieiwem co myśleć jak lezalam i sie lekko skrocila... Az jestem ciekawa co będzie na wizycie za 1.5tyg przy lekko wiekszej aktywności... Ale masz rację np jak chodzę nieraz mniej boli mnie brzuch niz jak leze.... Jedynie psychika moja ma się lepiej jak leze bo jak pochodze ogarnia mnie strach ze moze przesadziłam z "aktywnością" :)
JAK mi założą pessar to myśle robić sobie wycieczki do szpitalnego sklepu oczywiście za zgoda lekarza 😊 nikt mi tu plackiem leżeć nie każe no ale leze bo się boje tylko np już jem na siedząco a nie na leżąco jak w domu 🙂
 
Co tu taka cisza? ☺
Hej czy jest tu ktoś kto po pierwszej cc miał problem z raną w drugiej ciąży?
U mnie lekarz ostatnio stwierdził że rana nie wygląda najlepiej ale nic więcej nie mowił. Tyle że będę pewnie musiała mieć cc. Jak to y was było? Ja bardzo bardzo chce rodzic naturalnie tym bardziej że za pierwszym razem pomimo długiego porodu i pełnego rozwarcia przez 2,5 h musieli mi zrobić cc.
 
Mi dokuczał tylko wczoraj ale to jednak chyba były jelita, ogólnie jak leze mam luz z brzuchem u kregosluoem, lekki i sporadyczne spinanie :)

I to jak! A po 4 miesiącach leżenia jest masakra z kręgosłupem i lewym biodrem..., ale to wszystko jest do przetrwania. Liczy się tylko cel 🤩.
Kurde bo mnie tak już 3 dzien z rzędu z małymi przerwami gniecie, uciska, boli i zaczynam świrować, że to może oznaka skracającej szyjki. Wcześniej tez zdarzały mi się takie dni z uciskiem, ale nigdy tak pod rząd. Tyle co wyszłam ze szpitala, nie chcę tam znowu wracać w panice a okaże się, że wszystko ok
 
Kurde bo mnie tak już 3 dzien z rzędu z małymi przerwami gniecie, uciska, boli i zaczynam świrować, że to może oznaka skracającej szyjki. Wcześniej tez zdarzały mi się takie dni z uciskiem, ale nigdy tak pod rząd. Tyle co wyszłam ze szpitala, nie chcę tam znowu wracać w panice a okaże się, że wszystko ok
Kochana myślę ze kazdy najmniejszy bol będzie nam przypominał o tej nieszczesnej szyjce...
Cialo sie zmienia, rozciaga macica, sa różne boleści i to normalne a my będziemy ciągle szukać objawow tej skracajacej szyjki :( jak boli mnie brzuch troszkę juz panikuje.... A przecież to standard na tym etapie ciazy
Mysle ze malo kto będzie czul sie jak "mlody Bog" tyle ze my do końca ciąży będziemy drzeć czy ok z szyjka
 
Ja też ciągle mowie, ze w tej ciazy z ta szyjka czuje sie jak na bombie
Jutro wchodzę w 27tydz ogromnie mnie to cieszy, szczyt radości będzie w 30tyg
 
reklama
Kochana myślę ze kazdy najmniejszy bol będzie nam przypominał o tej nieszczesnej szyjce...
Cialo sie zmienia, rozciaga macica, sa różne boleści i to normalne a my będziemy ciągle szukać objawow tej skracajacej szyjki :( jak boli mnie brzuch troszkę juz panikuje.... A przecież to standard na tym etapie ciazy
Mysle ze malo kto będzie czul sie jak "mlody Bog" tyle ze my do końca ciąży będziemy drzeć czy ok z szyjka
Tak to prawda, ehh ja wpadam w jakąś obsesję wsłuchiwania się w dolegliwości mojego ciała. Ehh zobaczymy, jakby się nasilało to pewnie i tak zadzwonię do mojego doktorka (złoty człowiek) i jutro ma dyżur w szpitalu to pewnie powie, żeby podjechać 🙈 choć jakiś wewnętrzny głos mówi mi, że jest zupełnie ok, to mózg ciągle analizuje
 
Do góry